„Aprilia” uzpumpē strītfaitera muskuļus

Aprilia_tuono_1

Itāļu motociklu ražotājs „Aprilia” oficiāli prezentējis modernizēto strītfaiteru „Tuono V4R”.

Lai gan „Tuono” aprīkojumā joprojām ir tas pats litrīgais četrcilindru motors, tā jauda palielināta par 4 zirgspēkiem un tagad pie 11 500 apgriezieniem sasniedz 170 ZS. Labākai dinamikai ātrumkārbā izmainītas pirmo triju pārnesumu attiecības.

2014. gada modelis ieguvis palielināta tilpuma (18,5 l) benzīna bāku, nedaudz mīkstāku, taču kā atsevišķi eksperti uzsver, krietni komfortablāku sēdekli, priekšējai dakšai regulējamus „Sachs USD” amortizatorus ar 43 mm diametru un „Brembo M432” bremzes.

Lai braucējs varētu pārliecinošāk kontrolēt sportisko braucamrīku,

tā aprīkojumā iekļauta komplicēta elektroniskās drošības pakete.

Tajā ietilpst triju režīmu ABS – atkarībā no braukšanas apstākļiem vadītājs var izvēlēties „Track”, „Sport”, „Rain” vai arī to pilnībā atslēgt –, triju režīmu „Wheelie-control” (kontrolē priekšējā riteņa atraušanos no zemes), triju režīmu „Launch-control” (kontrolē aizmugurējā riteņa izbuksēšanu), automātiskās kalibrēšanas funkciju, kā arī sistēmu, kas neļauj aizmugurējam ritenim bloķēties, bremzēšanas laikā pārslēdzoties uz zemākiem pārnesumiem.

Aprilia_Tuono

„Aprilia” pārstāvji uzsver, ka „Tuono V4R” ir ceļa motocikls ar superbaika dvēseli, proti, tas ir neuzvarams trasē, bet vienlaikus itin patīkams un komfortabls ikdienas izbraucienos.

Eiropas tirgū „Aprilia Tuono V4R” maksā, sākot no 16 100 eiro.

Birkas: