Ar domām par nākamo ziemu

nokian_hakkapeliitta_8_suv_1

„Nokian Tyres” jaunajā radžoto riepu modelī „Hakkapeliitta 8 SUV” pielietotās modernās tehnoloģijas palīdzēs uzveikt pat ekstremāli sarežģītus ziemas apstākļus.

Loģiska, prognozējama uzvedība, kas ir pats pamats drošai braukšanai ziemā, raksturīga visām „Hakkapeliitta” saimes riepām. Šajā smagiem apvidus automobiļiem un dinamiskiem krosoveriem speciāli adresētajā ziemas riepu modelī ražotājs ir licis lietā visas tās inovācijas un tehniskos risinājumus, kas tika prezentēti, rudenī laižot klajā vieglo automašūnu riepu „Nokian Hakkapeliitta 8”. Starp citu, tā jau paspējusi kļūt par vairāku autoritatīvu ziemas riepu testu favorītu.

Riepas V veida virzienprotektors nodrošina automobilim vienmērīgi spēcīgu vilkmi gan sniegā, gan dubļos un labu gaitas stabilitāti uz slapja asfaltbetona seguma. Savukārt „Nokian Tyres” patentētā

„Eco Stud 8” radžu tehnoloģija rūpējas par stingru saķeri uz ledus vai noblietēta sniega seguma.

Nokian_Hakkapeliitta_8_SUV_2

Kā uzsver ražotāja pārstāvji, iestrādājot protektora gumijā aramīda šķiedras, kas līdz šim pārsvarā tikušas pielietotas aero-kosmiskajā nozarē, izdevies būtiski uzlabot riepas plecu joslas nodilumizturību. Bet tas ļauj saglabāt riepai vienlīdz augstus veiktspējas parametrus visā tās kalpošanas laikā.

„Pilnveidots protektora gumijas sastāvs, kā arī izturīgāku šķiedrmateriālu izmantošana plecu zonā padarījusi riepu izturīgāku pret ceļa seguma, jo sevišķi ziemeļu reģionu rupjā klājuma agresīvo iedarbību,” uzsver „Nokian Tyres” jaunās produkcijas izstrādes nodaļas vadītājs Juha Pīrhonens.

„Nokian Hakkapeliitta 8 SUV” nonāks tirgū nākamruden, tieši pirms ziemas sezonas sākuma. Sākotnēji piedāvājumā būs 47 dažādu izmēru riepas, riteņiem ar diametru no 16 līdz 21”. Tostarp būs pieejamas „Run Flat”, kā arī XL kategorijas (ar paaugstinātu slodzes indeksu) riepas.

Birkas: