Atjaunināta kvadriciklu „Gator” saime

john-deere-gator-utility-vehicles_abc88

Amerikāņu lauksaimniecības tehnikas ražotājs „Deere&Company” ir laidis tirgū atjauninātus „Gator” kravas-pasažieru modeļu līnijas kvadriciklus.

Kā pirmais jaunums – visu modeļu bāzes komplektācijā tagad ietilpst speciāli aizsargtīkli, kas izpilda durvju funkciju. Tīkls ir viegli aizkabināms un atkabināms ar vienu roku. Par papildsamaksu var iegādāties arī īstas, 90 grādu leņķī atveramas sānu durvis.

Otrs jaunums – visi „Gator” modeļi ieguvuši aprīkojumā jaunās paaudzes „Warn ProVantage” vinčas. To vilkmes spēks ir 1,5 līdz 2 tonnas (atkarībā no modeļa), kas ir par 600 kg vairāk nekā līdz šim.

John_deere_gator_1

Lielāko „Gator” saimes modeļu („625i”, „825i” un „855D”) bāzes aprīkojumā tagad iekļauts digitālais mērinstrumentu bloka/bortdatora ekrāns, bet uz jumta uzstādīti jauni palielinātas jaudas starmeši.

Savukārt vieglākajiem modeļiem („550” un „550 S4”) ir modernizēta bremžu sistēma. Tā ir darbībā efektīvāka, turklāt

bremžu darbināšanai tagad nepieciešama mazāka piepūle.

„John Deere Gator” 2014. gada modeļi tiek piedāvāti četros krāsojuma variantos: olīvkrāsas, melnā, klasiskajā dzelteni zaļajā, kā arī lāsumainā maskēšanās krāsā. Bet maksimāli plašu to funkcionālo pielietojumu nodrošina vairāk nekā 100 dažādu speciālo aksesuāru klāsts.

John_deere_gator_2