„Audi” īpašnieki Ingolštatē par autostāvvietu izmantošanu jau var samaksāt, izmantojot bezvadu sistēmu

Audi Connect_Pilot project

Uzlabojot savu Audi connect pakalpojumu klāstu,  „Audi’ padarījis saziņu starp automobili, autovadītāju un infrastruktūru vēl pieejamāku. Šobrīd Ingolštatē tiek izmēģināta Audi connect bezvadu maksāšanas sistēma. Šis risinājums ļauj autovadītājiem samaksāt par autostāvvietu izmantošanu, neizkāpjot no automobiļiem.

Ikdienā, piemēram, apgrūtinošā maksāšana par autostāvvietām, sagādā neērtības. „Audi” inženieri pastrādājuši, lai autovadītājiem vairs vispirms nav jāpaņem autostāvvietas biļete un vēlāk jāmeklē biļešu automāts.

Jaunā bezvadu maksāšanas sistēma vispirms tiks pārbaudīta plašā pilotprojektā,

kas šobrīd tiek uzsākts Ingolštatē, un pāris turpmāko mēnešu laikā praksē tiks pierādīta pakalpojuma lietderība. Izmēģinājumā piedalīsies līdz pat 13 000 automobiļu. Mērķis ir papildus jau pieejamajai klientiem draudzīgajai navigācijas sistēmai ar Google Earth un Google Street View nākotnē automobiļos kā Audi connect pakalpojumu integrēt arī bezvadu maksāšanas sistēmu.

Izmēģinājuma dalībnieki katru mēnesi saņems rēķinu, kurā būs norādītas izmaksas par autostāvvietu izmantošanu. Summa tiks noskaitīta no lietotāja bankas konta, izmantojot automātisko maksājumu.

Birkas: