Auto bortdators „Scania” pulkstenī

Scania-Watch-on-Wheel-Shroud

Zviedru kompānija „Scania”, izmantojot inovatīvu tehnoloģiju, ir izgatavojusi stilīgu rokas pulksteni, kas spēj nolasīt dažādu automobiļa bortdatora informāciju.

„Scania Black Griffin Watch” – tas ir apbrīnojami vienkāršs veids, lai iegūtu informāciju par tādiem kravas pārvadātājam nozīmīgiem datiem kā degvielas patēriņš, vadītāja darba produktivitāte, vidējais pārvietošanās ātrums maršrutā vai atsevišķā ceļa nogrieznī un tamlīdzīgi.

Valkājamā elektronika („wearable electronics”) – beidzamajā laikā ieviesies termins, kas tiek attiecināts uz dažādām elektroniskām ierīcēm, ar ko tiek aprīkots apģērbs, apavi un dažādi aksesuāri. Tā vairs nav tikai modes lieta, bet pamazām kļūst par mūsu ikdienu.

Scania-Pinky-Ring

Eksperti norāda, ka šai jomai ir nepārskatāmi plašas attīstības iespējas.

„CSS” mobilo komunikāciju analītiķe Marina Koitčeva, kas kopīgi ar „Sony Mobili” palīdzēja zviedru autoražotājam radīt „Scania Black Griffin Watch”, norāda, ka šāds inovatīvs izstrādājums padara kompāniju par vienu no valkājamās elektronikas tirgus līderiem.

„Scania Black Griffin Watch” pagaidām ir izgatavots limitētā, 999 eksemplāru tirāžā. Mūsu rīcībā nav informācijas, cik šāds pulkstenis maksā.

14421-008

Birkas: