“AutoMedia.lv” iesaka iepazīties ar krievu izdevuma „Авто Ревю” sagatavoto ziemas riepu testa atspoguļojumu

Winter2012_15

„AutoMedia.lv” jau vēstīja par šīs ziemas sezonas interesantākajiem jaunumiem ziemas radžoto riepu pasaulē – ar jauna tipa radzēm izlaistajām riepām „Goodyear UltraGrip Ice Arctic” un „Dunlop Ice Touch”, ar ko ražotājs auto mediju pārstāvjus pirmoreiz iepazīstināja jau 2012.gada februārī, kad saražotas vēl bija tikai tā saucamās eksperimentālo partiju riepas.

Tagad „Goodyear UltraGrip Ice Arctic” un „Dunlop Ice Touch” nonākušas tirdzniecībā un daudzviet pasaulē tiek pakļautas izmēģinājumiem, salīdzinot tās ar citu ražotāju riepām. „AutoMedia.lv” pēc „Goodyear&Dunlop” preses materiāliem jau vēstīja arī, ka ražotāja jaunās radžotās riepas tiek slavētas ziemeļvalstu medijos, bet tagad piedāvājam iepazīties ar detalizētu ietekmīgā krievu izdevuma „Авто Ревю” materiālu par aktuālā R16 izmēra ziemas riepu salīdzinošajiem testiem.

Kā iepriekš, subjektīvi vērtējot, rakstīja arī „AutoMedia.lv”, testu materiāla tabulas atspoguļo to, ka „Goodyear UltraGrip Ice Arctic” ir ļoti labas bremzējot gan uz ledus, gan sniega, starp konkurentēm „Ice Arctic” abos izmēģinājumos ierindotas 2.vietā.

Jaunās formas radzes ļāvušas „Ice Arctic” sasniegt vislabākos rezultātus ieskrējienā uz ledus un uzvarējušas subjektīvā ekspertu vērtējumā noturībā uz brauktuves taisnvirziena kustībā pa ziemas ceļu. Testu rezultāti apstiprina arī „AutoMedia.lv” iepriekš izteikto apgalvojumu, ka visiem apstākļiem ideālu riepu nav, jo citos izmēģinājumos „Ice Arctic” starp konkurentēm uzrāda arī viduvējus rādītājus. Plašāk lasiet  „Авто Ревю” materiālā –http://www.autoreview.ru/_archive/section/detail.php?ELEMENT_ID=125807&SECTION_ID=7096

Birkas: ,