„Bridgestone” jau piesaka pavasari

Bridgestone_Turanza T001

Kompānija „Bridgestone” šopavasar laiž tirgū divus atjaunotus vieglo automašīnu riepu modeļus.

Novecojušā „Turanza ER300” vietā stājas „T001” (aušējā attēlā). Šī universālā riepa paredzēta plašam automobiļu spektram, sākot no kompaktklases līdz pat lielās klases „premium” sedaniem.

„T001” jau iekļauta oriģinālā komplektācijā vairākiem jaunās paaudzes modeļiem, tostarp, piemēram, „Mercedes-Benz” A un B klasei un „Mazda6”.

Salīdzinājumā ar priekšteci jaunā „Turanza” nodrošina zemāku rites pretestību un rites troksni, labāku vadāmību uz slapja seguma, kā arī izceļas ar augstāku nodiluma izturību. Šos uzlabojumus izdevies panākt, pateicoties veselai rindai oriģinālu tehnoloģiju. „Turanza T001” ir asimetrisks protektora zīmējums, kam raksturīgas dziļas garenrievas un palielināts skaits šķērsenisko kanāliņu, kas nodrošina aktīvu ūdens drenāžu. Pastiprināti sānu bloki ļauj visās situācijās saglabāt optimālu kontakta laukumu ar ceļu un tātad vienmērīgu riepas slogojumu. Savukārt protektora vidējās joslās 60 grādu leņķī iegrieztie sīkie kanāliņi veicina efektīvu bremzēšanu un palīdz samazināt rites troksni.

Jaunais modelis „Turanza Т001” 2013.gada sezonā pieejams 26 dažādos izmēros – no 185/60R14 līdz pat 225/45R19.

Bridgestone MY-02 Sporty Style

Bridgestone MY-02 Sporty Style

Otrs jaunums ir adresēts sportiskas braukšanas cienītājiem. „Bridgestone MY-02 Sporty Style” ir līdzšinējās sportistes „MY-01” evolūcija. Nevar nepamanīt, ka riepas virzienprotektors ieguvis vēl agresīvāku dizainu. Neparastās zibensveida protektora rievas veicina efektīvu ūdens izspiešanu no riepas atbalsta laukuma un vienlaikus nodrošina lielisku saķeri. Vēl viena konstruktīva īpatnība ir palielināts trīsstūra bloku izmērs.

Šāds risinājums ļauj panākt precīzākas stūres reakcijas, kā arī uzlabot gaitas stabilitāti uz sausa seguma. Savukārt plecu joslās pārmaiņus izvietoti piecu dažādu izmēru bloki palīdz samazināt rites troksni. Turklāt „MY-02” ieguvusi pastiprinātu karkasu, kas padara to izturīgāku pret triecieniem.

„Bridgestone MY-02 Sporty Style” pagaidām tiks piedāvāta 18 dažādos izmēros – no 185/60R14 līdz 215/55R17.

 

Birkas: