„Christini” pilnpiedziņas moči speciāli armijai

christini-awd-450_8

Filadelfijas kompānija „Christini AWD” laidusi klajā sava pilnpiedziņas modeļa modifikāciju, kas izstrādāta speciāli ASV armijas desanta karaspēka vajadzībām.

Ražotāja pārstāvji uzskata, ka „Christini AWD 450 Military Edition” kalpos par efektīvu taktisko instrumentu gan izlūkošanas, gan kaujas operācijās pasaules karstajos punktos.

Tas veidots uz civilā modeļa bāzes.

Mocim uzstādīti radiatora, dzinēja, rāmja apakšdaļas, kā arī stūres vadības sviru aizsargi. Bez maskējoša krāsojuma tas ieguvis iespaidīgu specifisku opciju klāstu. Uz šasijas dažādās vietās izvietota modulārā aprīkojuma stiprināšanas sistēma „PALS” („Pouch Attachment Ladder System”), kas paredzēta bruņojuma, munīcijas pirmās palīdzības komplekta un citas nepieciešamas mantības nostiprināšanai. Bez tam „Christini AWD” var tikt aprīkots ar palielinātas ietilpības degvielas tvertni, automātisko pārnesumkārbu, militārām vajadzībām pielāgotu GPS un pastiprinātu bagāžas platformu.

AWD-CHRISTINI-450-High

Ražotāja pārstāvji uzsver, ka „Christini” speciālā versija jau četru gadu garumā tikusi aprobēta dažādās ASV armijas daļās, un vairāk nekā trešdaļa lietotāju novērtējuši šo modeli par komfortablāku un piemērotāku militārajām vajadzībām nekā tā japāņu konkurentus.