“Harley-Davidson” projekta “Discover More” ietvaros meklē ceļotāju braucienam pa Eiropu

H-D Street Glide

Amerikāņu prestižo motociklu ražotājs „Harley-Davidson” uzsāk akciju “Discover More” un visā Eiropā meklē motobraucēju, kurš 2015.gadā gatavs doties divu mēnešu ceļojumā ar „Street Glide” (attēlā) motociklu pa vairāk kā 20 Eiropas valstīm. Turklāt šis ceļotājs varēšot nopelnīt naudas balvu 25 000 apmērā, ziņo „HD” pārstāvji Latvijā.

Viens vienīgs motobraucējs, kuru noskaidros izlozē, kopā ar atbalsta komandu varēs mēneša garumā izplānot grandiozo Eiropas ceļojumu pa labākajiem autoceļiem. Ceļojuma laikā braucējs dalīsies pieredzē projekta sociālajos medijos un īpaši izveidotā mājaslapā, savukārt profesionāla filmēšanas grupa viņu pavadīs un iemūžinās ceļojuma spilgtākos brīžus.

Laimīgais izlozes uzvarētājs ceļojumu varēs uzsākt 2015.gada maijā.

Interesenti līdz 2015.gada 20.martam aicināti pieteikties interneta vietnē www.h-d.com/riderwanted, iesniedzot pamatojumu savai dalībai minētajā ceļojumā. Laimīgais uzvarētājs tikšot paziņots aprīlī. Noteikumi dalībai programmā: derīga Eiropas Savienības iedzīvotāja pase, A kategorijas motocikla vadīšanas apliecība, ceļotāja – motobraucēja gars un, galvenais, iedvesmojoša personība. Plašāka informācija par potenciālā moto braucēja meklēšanas akciju atrodama Facebook: http://ej.uz/HD_Riga_official

“Šajā gadā izvēlēsimies vienu braucēju – vēstnieku, lai “Discover More”  projekta ietvaros iedvesmotu citus moto braucējus un parādītu pasaulei, cik aizraujoša var būt ceļošana ar „Harley-Davidson” motociklu. Ka arī lai paliecinātu, ka ko tādu noteikti vērts paveikt vismaz vienu reizi dzīvē,” akcijas mērķi skaidro „Harley-Davidson” pārstāvis Maiks Džonstouns.

Piebilstams, ka 2014.gadā līdzīgs „Harley-Davidson projekts “Discover More” tika realizēts kā izmēģinājums šī gada notikumam un guva necerēti lielu atsaucību. Harley-Davidson projekts “Discover More” šogad sniegs arī citu lielisku iespēju ikvienam moto entuziastam no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas. Speciālā mājaslapā ikviens moto braucējs – neatkarīgi no izmatotā motocikla zīmola – varēs dalīties ar interesantiem ceļojumu maršrutiem atrodoties ceļā un izpētīt citu ceļotāju pieredzi.