„DBS Autoskola” jau atklāj motoapmācības sezonu

DBS_moto_02

Neskatoties uz zemo gaisa temperatūru, „DBS Autoskola” jau 22.martā atklāj A kategorijas (motociklu vadītāju) apmācību.

Topošajiem motobraucējiem „DBS Autoskola” piedāvā A kategorijas apmācību, kas orientēta uz braucēju sagatavošanu un braukšanas iemaņu uzlabošanu, atbilstoši DBS principiem – lai motovadītāji neiekļūtu satiksmes negadījumos, pasargātu sevi un citus no traumām, izvairītos no materiālajiem zaudējumiem un justos drošāki uz ceļa, teikts autoskolas izplatītajā paziņojumā.

A kategorijas apmācības, kas „DBS Autoskolā” tiek piedāvātas jau trešo gadu, šogad tiks uzsāktas 22., 23. un 29. Martā.

Tās ietver teorijas un praktiskās braukšanas apmācības. Patīkamas izmaiņas šogad skar Daugavas labā krasta iedzīvotājus – šogad teorijas apmācības notiks divās apmācību klasēs: Pārdaugavā, Kuģu ielā un “Ātruma cilts” kartinga hallē, Mežciemā. Praktiskās braukšanas apmācības notiek slēgtā laukumā un uz ielas. Nodarbību laikā kursantam tiek nodrošinātas nodarbības arī kādā no specializētām treniņu trasēm Latvijā.

Drošas Motobraukšanas kurss ir paredzēts tiem motociklistiem, kuri jau ir ieguvuši A kategorijas apliecību un vēlas atjaunot vai papildināt savas braukšanas iemaņas. Drošas Motobraukšanas nodarbības notiek Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.

Teorētisko apmācību laikā „DBS Autoskolā” kursantus nodrošina ar nepieciešamajiem mācību materiāliem. Savukārt praktiskās braukšana nodarbību laikā kursanti tiek nodrošināti ar obligāto motobraucēja ekipējumu un aizsarglīdzekļiem.

“Jaunā motosezona ir tepat aiz stūra, tādēļ būtiski ir atcerēties ne tikai par praktiskām un stila lietām, kas saistītas ar tehniku un apģērbu, bet arī par ļoti svarīgajām drošības iemaņām. Atkārtošana ir zināšanu māte, tādēļ aicinu katru – gan jaunu, gan pieredzējušu motobraucēju atcerēties par drošu braukšanu un nepieciešamības gadījumā atsvaidzināt savas iemaņas pie speciālistiem,” atgādina DBS apmācību direktors Artūrs Priednieks.