Drošas galvassegas speciāli dāmām

Schuberth_1

Motobraucēju apģērba un drošības aprīkojuma ražotājs „Schuberth” laidis klajā ķiveres, kas paredzētas speciāli daiļā dzimuma pārstāvēm.

Ražotāja pārstāvji uzsver, ka šeit runa nav par krāsu vai noformējumu, bet gan par sieviešu galvas formas un sejas anatomijas specifiku. „Schuberth” ir pirmais ķiveru ražotājs, kas pievērsis uzmanību šīm niansēm.

Pašlaik „Schuberth” piedāvājumā ir divi sieviešu ķiveru modeļi

– „C3 Pro Women” un „C3W”. Tie izgatavoti, par pamatu izmantojot līdzšinējās uniseksa (vīriešu) ķiveres.

„Neatkarīgu zinātnieku pētījumi pierāda un mūsu mērījumu dati apstiprina, ka sievietēm parasti ir mazāka galva, platāk izliekta paura daļa, bet šaurāka pakauša daļa, kā arī šaurāks nekā vīriešiem apakšžoklis,” teic „Schuberth North America” mārketinga menedžere Sāra Šilke. „Tādēļ itin bieži ir gadījumi, kad sievietei ķivere it kā labi „sēž” galvas augšdaļā, bet ir vaļīga apakšdaļā. Daudzas motobraucējas šādu tukšumu ķiverē mēģina likvidēt, ap galvu un kaklu sienot lakatu.”

Schuberth_2

Kompānija „Schuberth” ir dibināta 1922. gadā Vācijā un jau vairākus desmitus gadu tiek uzskatīta par vienu no tehnoloģiskajiem līderiem ķiveru ražošanas jomā. Tā izgatavo „premium” klases motobraucēju ķiveres, bet paralēli ražo arī industriālās drošības ķiveres, dažādas specifikācijas galvas sargus ugunsdzēsējiem, policistiem un militāristiem. Kopš 2000. gada „Schuberth” ir pārstāvēts arī F1, „IndyCar” un „NASCAR” sacīkšu seriālos.