„Ducati” atsvaidzinājuši „Hypermotard SP”

Ducati-Hypermotard-SP-2015-a

Pagājušajā nedēļas nogalē Marko Simončelli vārdā nosauktajā Mizano autodromā norisinājās astotās ikgadējās starptautiskās „Ducati” trases dienas, kas ir populārākais itāļu zīmola moču cienītāju salidojums.

Pasākuma ietvaros tika aizvadītas tradicionālās trases braucienu sesijas, tūrisma braucieni pa gleznainajiem Sanmarīno apkaimes ceļiem, dragreisa sacīkstes un kaskadieru šovi ar profesionālu sportistu piedalīšanos. Līdztekus „Ducati” jauno modeļu un aksesuāru izstādēm, dažādām meistarklasēm un lekcijām, testpilotu un rūpnīcas inženieru demonstrācijām apmeklētāji bija aicināti piedalīties „Ducati Hypermotard SP” 2015. gada modeļa pirmizrādē.

No Borgo Panigales rūpnīcas atvesto „karsto” jaunumu prezentēja pasaules motosporta zvaigznes Trojs Beiliss, Karloss Čeka un veterāns Rubenss Čauss.

Īstenībā jau tas ir visai virtuāls jaunums.

Lieta tāda, ka „Hypermotard SP” ne tehniski, ne vizuāli nav izmainījies, tas vienīgi ieguvis jaunu sarkani-baltu „Ducati Corse” krāsojumu.

Ducati_hm_1

„Hypermotard” tāpat kā līdz šim ir aprīkots ar 821 cm3 L veida konfigurācijas „Testastretta 11°” dzinēju, kas attīsta līdz 110 ZS jaudu. „SP” modifikācija no bāzes versijas atšķiras ar „Marchesini” riteņu diskiem, pilnībā regulējamu piekari ar ultra vieglu „Marzocchi” alumīnija dakšu un „Ohlins” aizmugurējo monoamortizatoru. Moča pašmasa ir 171 kg. Standarta komplektācijā ietilpst „Ducati” drošības pakete – trīspakāpju ABS un astoņu režīmu vilkmes kontroles sistēma.

„Ducati” dīleru salonos pa jaunam pārkrāsotais „Hypermotard SP 2015” ir gaidām septembrī. Tā cena sāksies no 14 990 eiro.

Birkas: