„Ducati” laiž klajā „Panigale” mazo brāli

Ducati_Panigale_899_1

Itāļu motociklu ražotājs „Ducati” beidzot nodevis atklātībai sava populārā flagmaņa „Panigale 1199” mazo brāli „Panigale 899”.

Kā uzsver kompānijas vadītājs Klaudio Domenikali, tas radīts, lai dotu iespēju vēl vairāk zīmola cienītajiem apgūt vilinošo motosporta pasauli. Tajā apvienota superbaika enerģija un ielas motocikla vadības vieglums.

Vizuāli „Panigale 899” stipri atgādina lielo superbaika modeli. Tā aprīkojumā ir pilnīgi jauns 899 cm3 „Superquadro” dzinējs, kas attīsta 148 ZS (pie 10750 apgriezieniem) un 99 Nm. Motors ir integrēts šasijas monokoka struktūrā, kas ļāvis minimizēt motocikla masu –

tas sver tikai 169 kg

– un tādējādi nodrošināt braucamajam lielisku vadāmību.

Sportisku darbību tam nodrošina sešpakāpju pārnesumkārba ar oriģinālo „Ducati Quick Shift” pārnesumu slēgšanas sistēmu, bet reakciju asumu – elektroniskā „Ride-by-wire” vadības sistēma. Drošības paketē ietilpst trīs režīmu ABS, stabilitātes sistēma „Ducati Traction Control”, kā arī „Engine Break Control”.

Ducati_Panigale_899_2

„Ducati” jaunais superbaiks tirdzniecībā nonāks oktobra beigās. „Pagniale 899” bāzes cena būs 15 790 eiro. Tas būs pieejams divās krāsu variācijās – tradicionālajā sarkanajā ar melniem riteņu diskiem un metāliski baltā („Arctic White”) ar sarkaniem riteņiem.

Birkas: