„Ducati” miljons

StabilimentoDucati_01_01

Itāļu kompānija „Ducati” ir atzīmējusi vēsturisku notikumu – tās rūpnīcā Boloņā izgatavots miljonais motocikls. Par jubilejas eksemplāru kļuvis speciālās versijas „Monster 1200S”.

Šim notikumam par godu kompānijas direktors Klaudio Domenikali „Audi City Lab” hallē Milānā teica īsu svinīgu uzrunu un personiski pasniedza jaunajam īpašniekam Ernesto Pasoni „memoriālā” moča atslēgas.

Tas atšķirsies no citiem šī modeļa brāļiem ar unikālu gravējumu uz stūres pamatnes.

Ducati_mln_1

„Kopš 1946. gada mēs esam izstrādājuši un izgatavojuši miljonu motociklu, un katrs no tiem kļuvis par sapņa piepildījumu „dukatistiem” visā pasaulē. Mūsu spēks ir tajā, ka visi firmas darbinieki ikdienā ieliek savā darbā patiesu mīlestību pret motocikliem,” teica Domenikali. „Un šī kolektīvā kaislība rada tehnikas šedevrus, dāvājot zīmola cienītājiem neviltotu iepriecinājumu. Savukārt klientu apmierinātība  dod mums spēkus turpmākai attīstībai un izaugsmei.”

Protams, „Ducati” ir tālu līdz Japānas motociklu industrijas ražošanas apjomiem, taču itāļu zīmols apņēmīgi virzās pa savu, nedaudz atšķirīgu ceļu, ar ko ir pievilcīgs specifiskai motokultūras intelektuāļu auditorijai.

Birkas: