„Dunlop” sniedz roku „AMG Braukšanas akadēmijai”

Dunlop ist offizieller Partner der AMG Driving Academy

Riepu ražotājs „Dunlop” ceturtdien, 2.oktobrī paziņoja, ka ir kļuvis par AMG Braukšanas akadēmijas (AMG Driving Academy) oficiālo riepu partneri 2014./2015. gada sezonai.

„Mercedes-AMG” un „Dunlop” jau iepriekš ir sadarbojušies, sasniedzot daudzus panākumus autosportā. Kopš 2011. gada „Dunlop” ir AMG klientu sporta nodaļas oficiālais partneris, un abi zīmoli kopīgi ir izstrādājuši vairākus jaunus oriģinālā aprīkojuma riepu modeļus dažādiem AMG automobiļiem.

Balstoties uz iepriekšējo sadarbību,

arī „AMG Braukšanas akadēmija” tagad sniedz iespēju AMG klientiem mācību trasēs izbaudīt „Dunlop riepu sniegumu.

Projekta ietvaros trīsdesmit piecos 2014.gada AMG Braukšanas akadēmijas pasākumos „Dunlop” nodrošinās profesionālus riepu uzstādīšanas pakalpojumus, pašas autosporta riepas, kā arī pieredzējušus tehniskos speciālistus un apkalpojošo personālu.

Dunlop” un „Mercedes-AMG” sadarbība balstās arī uz vairākām nesenām riepu homologācijām. Tā piemēram, 2012.gadā „Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black” sērija klientiem tika piegādāta ar sacīkšu trases riepu komplektu „Dunlop Sport Maxx Race”. 2013.gadā sekoja „Sport Maxx RT” riepas „A 45 AMG” un „CLA 45 AMG” automobiļiem utt.

„Dunlop” riepas ir apstiprinātas arī modeļiem „ML 63 AMG” un „SL 65 AMG”. Šīs riepas „Dunlop” ir izstrādājis speciāli „Mercedes-AMG” vajadzībām, un tās uz sāniem marķētas ar sufiksu MO.

Birkas: