Finansiālas problēmas nobremzē „Gas Gas”

gasgas_1

Spāņu sporta motociklu ražotāju „Gas Gas” turpina mocīt finansiālas problēmas. Šobrīd, kamēr tiek risinātas pārrunas ar iespējamajiem kreditoriem, ir pilnībā apturēta kompānijas darbība.

Spāņu prese vēsta, ka 500 kompānijas darbinieki ir neziņā par savu nākotni. Viņi līdz beidzamajam brīdim pielika visus spēkus, lai palīdzētu noturēt savu uzņēmumu „virs ūdens”. Taču, kā atzinies „Gas Gas” prezidents Jarifs Gilats, pat pie veiksmīga iznākuma kompānijas restrukturizācija ir neizbēgama, un tās rezultātā darbu zaudēs liela daļa personāla.

Situācija ir tik nopietna, ka „Gas Gas” ir apturēta ne tikai motociklu montāža, bet arī visi detaļu izgatavošanas cehi, kā arī dizaina un izstrādes nodaļa. Šī krīzes situācija, protams, izraisīs piegāžu kavējumus, taču Gilats norāda, ka kompānijas partneri – importieri un rezerves daļu piegādātāji – ir pacietīgi un atbalsta viņa centienus.

Aģentūra „Reuters” ir noskaidrojusi, ka „Gas Gas” problēmu atrisināšanai ir nepieciešami 24 miljoni eiro. Nopietnam investoram šāda summa nebūtu nekas nepaceļams. Atliek tikai tādu atrast…

Birkas: