FOTO: “AutoMedia Latvia” reportāža: Motocikli izstādē “Outdoor 2019″

1-Outdoor 2019_moto

Ņemot vērā, ka “AutoMedia Latvia” šogad startē jaunā ampluā, proti, būs pārstāvēta konkursa “Latvijas gada motocikls 2019″ žūrijā, mūsu interese par izstādi “Outdoor 2019″ bija jūtami konkrētāka nekā par līdzīgām izstādēm iepriekšējos gados.

Izstādē bija pārstāvēti arī zīmoli, kas savus spēkratus jau pieteikuši konkursam “Latvijas gada motocikls 2019″. Starp tiem “Ducati”, “Triumph”, “Yamaha”, “Can-Am”, atveduši, šķiet, pilnu modeļu floti. Arī plašai publikai mazāk zināmie “Mash”, “Royal Enfield”, nav skopojušies.
51-Outdoor 2019_moto
“Kawasaki”konkursā nepiedalās, bet jaunais “Versys 1000″ modeļu ekspozīcijas centrā ir diezgan spilgts izstādes akcents. “BMW” ar leģendāro “FGS” redzams “Latvijas gada motocikls”stendā. Plaši pārstāvēti arī “KTM” un “Harley-Davidson”par kuru dalību konkursā vēl skaidrības īsti nav.
Uzmanību der pievērst arī itāliešu zīmola “SWM” motocikliem.
2-Outdoor 2019_moto
“Outdoor 2019″, protams, nav tikai kotocikli, bet viss aktīvai gada siltajai sezonai – velosipēdi, kuteri, jahtas, laivas, copes un mednieku lietas. Vienu gan īsti nesaprotu. Proti, kamdēļ izstādei, kas agrāk bija pazīstama kā “Aktīvā atpūta u sports” tagad angliskais nosaukums “Outdoor”?
29-Outdoor 2019_moto
Piedāvājam ieskatu fotogalerijā un atgādinām, ka izstādi iespējams apskatīt visu nedēļas nogali 30. un 31.martā.47-Outdoor 2019_moto