Frīdis: „Harley-Davidson” tā īpašniekam nekad nebūs pabeigts

HD_DemoTruck2013_2

Atzīmējot „Harley-Davidson” motociklu Eiropas tūres Demo Truck viesošanos Latvijā, iespēju testa braucienā kopā ar H.O.G. kluba biedriem izmēģināt jaunākos „Harley-Davidsonmotociklus guva preses pārstāvji, sabiebrībā pazīstami ļaudis, kā arī aizvadito brīvdienu laikā ikviens interesents, kurš pieteicās izmēģinājumiem.

Starp pasākuma viesiem bija tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā raidījuma Zebra pārstāvis Ģirts Timrots, pasniedzējs un Radio Skonto rīta programmas vadītājs Valdis Melderis, Rīgas Tūrisma attīstības biroja vadītājs Gastons Neimanis. Arī AutoMedia.lv pārstāvis Ojārs Vētra apsedloja jaunāko Harlejus ­– Ojāra iespaidus darīsim lasāmus mazliet vēlāk, bet šobrīd ieskatam – citu pasākuma dalībnieku atziņas…

Ikvienam brauciena dalībniekam aptuveni 150 km garajā maršrutā bija iespēja izmēģināt visus 23 Demo Truck tūres motociklus.

Pasniedzējs un Radio Skonto rīta programmas vadītājs Valdis Melderis, atzina, ka līdz šim nebija braucis ar Harley-Davidson un viņš bija patīkami pārsteigts par Sportster Forty Eight dinamiku un tā agresīvo raksturu. „Tas ir mans motocikls par visiem 100%,” pārliecību pēc izbraucienā pavadītas dienas ar šo motociklu pauž Valdis Melderis.

HD_DemoTruck_2013_7

Ģirts Timrots, kā arī viņa amata brālis Ilmārs Līkums (TopGear Latvija), pēc  izbrauciena atzina, ka visi motocikli ir iekārojami, taču par gana lepnu atzinuši nepārspējamo Harley-Davidson Softail Breakeout. Savukārt TV raidījuma Motociklsti vadītājs Arnis Blodons vairāk pieturējās pie klasiskām līnijām un sev kā tīkamāko nolūkojis Harley-Davidson Softail Slim ar krosa stūres izliekumu.

Aivars Freimanis (Frīdis)

Aivars Freimanis (Frīdis)

Latvijas Moto klubu asociācijas prezidents Aivars Freimanis jeb Frīdis iespaidus par jaunajiem 23 Harley-Davidson motocikliem pauda filozofiski, atgādinot, ka Harley Davidson motocikls tā īpašniekam nekad nevar būt pabeigts. Tas vienmēr ir jāpapildina. Un Demo Truck tūre ir tā reize, kurā, izmēģinot tik daudz motociklus, vari saprast ko īsti vēlies.”

Demo Truck tūre, kas ir ikgadējs pasākums daudzās Eiropas valstīs, Latvijā viesojas pirmo reizi,” norāda SIA Motofavorīts pārstāvis Gatis Panavs.

Savukārt tiem moto cienītājiem, kuriem vēl nav motociklu vadītāja apliecība, bija iespēja kādu no „Harley-Davidson” modeļiem izmēģināt unikālā Jumpstart stendā. Tas ir īpašs statīvs, kurā ievietoto motociklu var iedarbināt, tam var pārslēgt ātrumus, bet īpaši uzstādīts ventilators imitē sajūtas, kādas tiek piedzīvotas uz reāli braucoša motocikla.