„Gameloft” Asphalt 7: Heat spēlē par galvenajiem varoņiem kļūst “Nissan Juke NISMO” un “Juke-R”

NISSAN JUKE-R IN ASPHALT 7 HEAT

Jaunās spēles versijas Asphalt 7: Heat spēlētāji tagad var pārbaudīt “Nissan Juke NISMO” un “Juke-R”intriģējošo jaunumu spēju robežas virtuālā vidē, pirms 2013. gadā tiek uzsākta “Juke NISMO” pārdošana Eiropā.

Populārās mobilās autosacīkšu spēles jaunākā versija, ko lejupielādējuši jau 50 000 000 cilvēku, ļauj iOS un Android viedtālruņu un planšetdatoru īpašniekiem „sēsties” pie divu īpaši iekārojamu Nissan automobiļu modeļu stūres: aizraujošā jaunā “Juke NISMO” un satriecošā 545 ZS jaudas “Juke-R”.

Sadarbība starp “Nissan” un „Gameloft” nostiprina pieaugošo saikni starp “Nissan” un spēļu industriju. Ārkārtīgi veiksmīgā GT Akadēmija, kas izveidota kopīgi ar „Sony Computer Entertainment”, Gran Turismo spēlētājiem piedāvā unikālu iespēju kļūt par īstiem sacīkšu automobiļu pilotiem. Nu jau rit GT Akadēmijas ceturtā sezona, un vairāki tās absolventi no virtuāliem sacīkšu braucējiem veiksmīgi ir kļuvuši par profesionāliem sacīkšu automobiļu pilotiem. Pats jaunākais uzvarētājs, beļģu spēlētājs Volfgangs Reips, pašreiz iziet intensīvo autovadītāju apmācības programmu, lai 2013. gada janvārī piedalītos 24 stundu sacīkstēs Dubaijā.

Asphalt 7: Heat ir vienīgā spēle, kas spēlētājiem piedāvā iespēju braukt gan ar “Juke-R”, gan “Juke NISMO”.

Pirmais ir kļuvis par vienu no visvairāk apspriestajiem “Nissan” automobiļu modeļiem. Pateicoties 545 ZS dzinējam, “Juke-R” nepieciešamas vien 3,0 sekundes, lai sasniegtu ātrumu 100 km/h, un tā maksimālais ātrums ir 275 km/h. Savukārt “Juke NISMO” inovatīvā komplektācija autovadītājiem piedāvā standarta modeļa uzlabotu dinamiku un veiktspēju. “Nissan Juke NISMO” ir aprīkots ar 1,6 litru tiešās iesmidzināšanas dzinēju ar turbopūti (DIG-T) un sniedz 200 ZS jaudu un 250 Nm griezes momentu.

“Juke NISMO” pārdošana tiks uzsākta gada sākumā, bet parādīšanās spēlē Asphalt 7: Heat spēlētājiem ļauj izbraukt ar automobili agrāk par visiem pārējiem.  Spēlētājiem būs iespēja sacensties īpašajā Nissan Tokijas sacīkšu trasē, kur vienā no posmiem ceļš ved gar NISMO Omori rūpnīcu.

Birkas: