Goodyear laiž tirgū jaunu vasaras riepu kompakto auto segmentam

goodyear-soybean-tire

The Goodyear Tire&Rubber izlaidis jaunu premium klases vasaras riepu EfficientGrip Compact 2, kas orientēta kompakto automobiļu segmentam, jo piedāvājumā iekļauts arī 14 un 15 collu riteņu izmērs. EfficientGrip Compact 2 gumijas sastāvā un protektora zīmējumā iestrādātās tehnoloģijas nodrošina uzlabotu riepu veiktspēju un saķeri ar ceļa segumu, kā arī saīsina bremzēšanas distanci uz slapja ceļa, vēsta uzņēmuma pārstāvji.

Jauno riepu tehnoloģiskie uzlabojumi ietver DryStabilityTechnology, kas palielinot riepu kontaktu ar ceļu un uzlabo to veiktspēju sausos ceļa apstākļos, bet WetGrip tehnoloģija nodrošinot labāku saķeri uz slapja ceļa, kā rezultātā uzlabojas bremzēšana, veicinot drošāku braukšanu, tekts Goodyear paziņojumā.

Goodyear EfficientGrip Compact 2

Goodyear EfficientGrip Compact 2

“Ar EfficientGrip Compact 2 mēs paplašinām riepu klāstu. Nozarei kompakto automobiļu segments joprojām ir svarīga tirgus daļa, turklāt mūsu piedāvātais izmēru klāsts patlaban ir plašāks nekā jebkad. Izstrādājot šīs riepas, Goodyear turpina pilnveidoties un aptvert arvien lielāku automobiļu daļu,” pauž Goodyear pārstāve Sonija Lenevī.

Ar EfficientGrip Compact 2 plaši pieejamo izmēru klāstu varot aprīkot vairāk nekā 75% no pašreizējā kompakto automobiļu segmenta tirgus.

EfficientGrip Compact 2 ir daļa no plašās un atzītās EfficientGrip riepu grupas, kurā ietilpst arī tādi modeļi kā EfficientGrip Performance 2, EfficientGrip 2 SUV un EfficientGrip Cargo 2. Vasaras riepas kompakto automobiļu tirgum veidojot 34% no kopējā premium riepu segmenta, norāda uzņēmums.

Birkas: