„Harley-Davidson” Eiropas tūre ierodas Latvijā

harley_esquire

Par godu „Harley-Davidson” 110 gadu jubilejai 16 Eiropas valstis šķērso speciāla „Demo Truck” tūre un 10./11. maijā tā sasniegs Latviju.

Pirmo reizi Latvijā divas dienas pēc kārtas (10. un 11. maijā) no plkst. 10.00 līdz 19.00 «Demo Truck» tūres ietvaros ikvienam motobraukšanas fanam, iepriekš piesakoties, būs iespēja doties 30 – 40 minūšu ilgā testa braucienā ar «Harley-Davidson» motocikliem.

Piedāvājumā būs 23 leģendārā amerikāņu zīmola jaunākie modeļi.

Tiem moto cienītājiem, kuriem vēl nav motocikla vadītāja apliecības, būs iespēja kādu no „Harley-Davidson” modeļiem izmēģināt speciālā „Jumpstart” stendā. Tas ir īpašs statīvs, kurā ievietoto motociklu var iedarbināt, tam var pārslēgt pārnesumus un īpaši uzstādīts ventilators imitē sajūtas, kādas tiek piedzīvotas uz reāli braucoša motocikla.

Pasākums norisināsies „Harley-Davidson” moto salona teritorijā K.Ulmaņa gatvē 21, Rīgā. Testa braucienu rīkotāji atgādina, ka, ierodoties uz testa braucieniem, motociklistam ir jābūt atbilstošam ekipējumam un apģērbam, ieskaitot aizsargķiveri gan vadītājam, gan pasažierim. Obligāts nosacījums – derīga A kategorijas motocikla vadītāja apliecība.