„Honda” klasiķis vēlreiz pilnveidots

honda_cb

Japāņu ražotājs „Honda” turpina klasiskā motocikla modeļa „CB1100” izlaidi. 2014. gada versijā tas ieguvis dažus tehniskus uzlabojumus.

Galvenais „CB1100” jaunums ir pilnveidota ātrumkārba, kam veikta neliela pārnesumu attiecību revīzija un pievienots sestais pārnesums. Kā varat nojaust, tas pozitīvi ietekmējis motocikla degvielas patēriņu. Ražotāja informācija liecina, ka dzinēja apetīti izdevies samazināt vidēji 8%.

Honda-CB1100-1

Bez tam „Honda” lielapjoma klasiķis ieguvis jaunu mērinstrumentu paneli.

Tajā tagad atrodams indikators, kas rāda ieslēgto pārnesumu, kā arī t.s. bortdators, kas ļauj sekot aktuālā degvielas patēriņa izmaiņām brauciena laikā.

„Honda CB1100” pircēji varēs izvēlēties starp parasto un luksusa komplektācijas versiju. Pēdējā būs aprīkota ar palielināta apjoma (12 l) degvielas tvertni, „4-in-2” (divu izpūtēju) izplūdes sistēmu un reljefākas formas, kontrastējošas krāsas diegiem izšūtu sēdekli.

Honda-CB1100-3

Atjauninātais „CB1100” nonāks „Honda” motociklu dīleru salonos martā. Parastā versijā būs pieejama baltā un melnā krāsā un maksās sākot no 7750 eiro, bet „CB1100 De Leuxe” – metāliski sarkanā, un maksās no 8870 eiro.

Birkas: