Indieši izgatavo sudraba moci

Silver_bike_1

Pagājušajā nedēļā starptautiskajā juvelieru izstādē „India International Jewelry show” kompānija „Silver Emporium” prezentēja pasaulē pirmo sudraba motociklu.

Juvelieru darbnīca, kas ne tikai Indijā, bet arī starptautiskajā tirgū pazīstama ar saviem galda piederumiem, svečturiem, kancelejas piederumiem un mēbeļu apkalumiem, negaidīti ķērusies pie motocikla pārbūves. Un jāatzīst, ka indiešu meistariem izdevies itin labi…

Visas motocikla sudraba detaļas ir simtprocentīgs roku darbs. Turklāt būtiski, ka mocis ir ne tikai grezns, bet spēj arī braukt. Ja nav žēl…

Zināms, ka tas maksā dārgi, taču precīzu cenu „Silver Emporium” pārstāvji neatklāj.

Toties kompānija ir nolēmusi turpmāk piedāvāt dārgmetāla mirdzumu mīlošiem klientiem ar sudrabu pārklāt jebkuru motocikla detaļu vai pat visu moci. Tiesa, jārēķinās, ka šāds prieks izmaksās no pieciem līdz desmit miljoniem rūpiju (aptuveni 45 līdz 90 tūkstošus latu).

„Mūsu iespējas un prasme apstrādāt aksesuārus ar augstu precizitāti dod mums priekšrocības pār citiem šīs jomas „spēlētājiem”. Sešu mēnešu laikā mēs varam jebkura ražotāja motociklu pārvērst augstvērtīgā greznumlietā, kam nebūs otra līdzīga,” uzsver kompānijas „Silver Emporium” izpilddirektors Rahuls Mehta.