Informācija un izklaide jaunajā „Opel Insignia” būšot inovatīva, intuitīva un pielāgojama

3-Opel-Insignia 2013

Jaunie „Opel Insignia” un „Insignia Country Tourer” modeļi, kas pasaules pirmizrādi piedzīvos 65.Frankfurtes auto izstādē (12.-22. septembris) iegūs arī pēdējās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu, ko ražotājs raksturo kā inovatīvu un īpaši intuitīvu.

Publiskotās fotogrāfijas liecina, ka jaunās „Insignia” centrālā konsole ir ieguvusi pavisam citu izskatu un noformējumu salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Turklāt „Opel” apgalvo, ka tā ietver milzum daudz modernāko tehnoloģiju un funkciju. Pie tam, visu sistēmu kontroles panelis ir krasi vienkāršots. Informācijas un izklaides sistēmas un, piemēram, gaisa kondicioniera režīmu, pārvaldīšana ir ātra un intuitīva.

2-Opel-Insignia 2013

Jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēma ir daļa no IntelliLink saimes, kas savu debiju gada sākumā piedzīvoja „Opel Adam” modelī. Pateicoties ērti lietojamajai IntelliLink tehnoloģijai, automašīnā var tikt integrētas viedtālruņa funkcijas. „Insignia” vadītājs var izvēlēties starp četrām dažādām pārvaldīšanas iespējām. Jaunā Navi 900 Europa Touch var tikt kontrolēta ar astoņu collu krāsainā skārienjutīgā displeja palīdzību.

Caur sākuma izvēlni vadītājs ar pogas, skārienjutīgā ekrāna, balss kontroles vai jaunās skārienjutīgās virsmas palīdzību var piekļūt visām funkcijām un apakšizvēlnēm kā, piemēram, radio stacijas, dziesmu nosaukumi, savienojums ar viedtālruni vai 3D navigācijas karte.

Skārienjutīgā virsma ir integrēta centra konsolē un nodrošina pilnībā jaunu iespēju, kā ātri un intuitīvi piekļūt un pārvaldīt informācijas un izklaides sistēmu. Tā skārienjutīgā virsma nekavējoties reaģē uz pirksta kustībām un dod vibrējošu atbildes reakciju, ļaujot jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu, bez vadītāja uzmanības novēršanas, izmantot arī bērniem.

Skārienjutīgā virsma, kas reaģē uz dažādām viedtālruņu lietojumā pierastām pirkstu kustībām, šādā formā pieejama tikai „Opel Insignia” modelī.

Vienkārša un ērta ir arī informācijas sistēmas un viedtālruņa sinhronizācija, uzswver ražotājs.

„Insignia” Sport un Innovation komplektācijās vadošā informācijas un izklaides sistēmā Navi 900 Europa Touch ir iekļauta standartaprīkojumā, bet Selection un Edition versijās var tikt pasūtīta par 1200 eiro (Vācijā ieteicamā mazumtirdzniecības cena, ieskaitot PVN).

1-Opel-Insignia 2013

Jaunā dizaina instrumentu panelis ar astoņu collu augstas izšķirtspējas krāsainu displeju arī sniedz savu artavu vadītāja nodrošināšanā ar optimālu informācijas pārskatāmību. Papildus klasiskajiem rādījumiem kā, piemēram, ātrums, apgr./min un degvielas daudzums, vadītāja acu līmenī tiek nodrošināta nepieciešamā navigācijas informācija, viedtālruņa lietojums un audio iespējas.

Birkas: