Izstādē „Nature Expo 2015“ igauņi rādīs ekstrēmu bezceļu braucamrīku!

DTV Shredder 01

Izstādē „Nature Expo 2015“, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē – no 24. līdz 26.aprīlim – tiks izrādīts bezceļu pārvietošanās līdzeklis, kas radīts, krustojot skrituļdēli ar ķēdēm aprīkotu visurgājēju.

Ekstrēmais „DTV Shredder“ ir kompakts bezceļu braucamrīks, kas apvieno skrituļdēļa un visurgājēja īpašības. Tas spēj pārvarēt visdažādākos reljefa un klimatiskos apstākļus – dziļu sniegu, dūksnainus meža ceļus un smilšu kāpas. Pateicoties noslēgtajam karburatoram,

„DTV Shredder“ var pārvietoties pat ūdenī, ja vien tā dziļums nepārsniedz 25 cm.

Braucamrīks gan jau sajūsminās ekstrēmo sporta veidu entuziastus, tomēr tas nav paredzēts tikai izklaidei. Tas var būt lielisks palīgs privātās saimniecībās, mežsaimniecības un zivjsaimniecības uzņēmumos, tāpat to var izmantot arī mednieki, glābēji, policisti, neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, ugunsdzēsēji un karavīri. Turklāt „DTV Shredder“ ir pieejams arī papildaprīkojums – dažādas piekabes, ragavas, sāls-smilšu maisījuma kaisītāji, pļaujmašīnas, vinčas un vēl citi.

DTV Shredder 02

„DTV Shredder“ aprīkots ar benzīna motoru un tā jauda ir 13 zirgspēki. Maksimālais ātrums ir apmēram 45 km/h, kas ir augstākā robeža, kuru pārsniedzot, vairums cilvēku izjūt diskomfortu, pārvietojoties stāvus. Braucamrīks sver aptuveni 130 kg un ir ērti salokāms, lai to varētu ievietot vidēja izmēra automašīnas bagāžniekā.

Igaunijas uzņēmums „DTV Shredder Baltic OÜ“, kas šo tehniku atvedis zu Rīgu, atklāj, ka ikvienam interesentam būs iespēja pārbaudīt un izmēģināt šo braucamrīku darbībā.

Kā zināms, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 24. līdz 26. aprīlim nozares profesionāļiem un plašākai publikai tiek piedāvāta starptautiskā lauksaimniecības, dārzkopības un mežsaimniecības izstāde „Nature Expo 2015”.