Jau otro gadu Latvijā aizvadīs “Harley-Davidson” motociklu Eiropas tūres izmēģinājumu dienas

16 - Harley-Davidson_Breakout

Tuvojoties moto sezonas atklāšanai, ”Harley-Davidson” vēlas pārsteigt ikvienu motociklu cienītāju, tādēļ paziņo, ka Demo Truck tūre atgriežas Latvijā. Arī šogad, 23. un 24. maijā, ikvienam interesentam Latvijā Demo Truck tūres ietvaros tiek sniegta iespēja tuvāk iepazīt un izmēģināt 23 jaunākos Harley-Davidson” motociklus.

Turpinot aizvadītajā gadā iesākto tradīciju, arī šogad divas dienas pēc kārtas no plkst. 10.00 līdz 19.00, Demo Truck 16 valstu tūres ietvaros, ikviens motociklu fans, iepriekš piesakoties, varēs doties 30 – 40 minūšu ilgā testa braucienā ar dažādiem leģendāro Harley-Davidson” motociklu modeļiem: Dyna, Sportster, Softail, V-Rod, CVO un Touring.

 Pieteikšanās sākās jau 23. aprīlī.

„Aizvadītajā gadā mēs pārliecinājāmies par to, ka tādu leģendāru zīmolu kā Harley-Davidson” novērtē arī Latvijas motociklu cienītāji, par ko liecināja ne tikai plašā pasākuma apmeklētība, bet arī pozitīvās atsauksmes. Tādēļ tikai likumsakarīgi, ka mēs vēlāmies vēlreiz pārsteigt un iepriecināt Latvijas motociklu cienītājus un noorganizēt Demo Truck tūri Latvijā arī šogad,” stāsta Harley-Davidson Rīga” pārstāvis Latvijā Gatis Panavs.

Pasākums norisināsies Harley-Davidson Rīga” dīlera teritorijā K.Ulmaņa gatvē 21. Informāciju par pieteikšanos testa braucieniem var uzzināt, apmeklējot www.hdriga.lv. Līdzīgi kā aizvadītajā gadā, arī šogad Demo Truck tūres laikā ikvienu pasākuma apmeklētāju gaida dažādi pārsteigumi no Harley-Davidson Rīga”.  

Testa braucienu rīkotāji atgādina, ka ierodoties uz testa braucieniem, motociklistam ir jābūt atbilstošam ekipējumam un apģērbam, ieskaitot aizsargķiveri gan vadītājam, gan pasažierim; obligāts nosacījums – derīga A kategorijas motocikla vadītāja apliecība.

2013. gadā Harley-Davidson” motociklu Eiropas tūre pirmo reizi ieradās Latvijā. Pasākums guva ļoti plašu atsaucību. Jaunos motociklus pavisam kopā izmēģināja vairāk nekā 400 cilvēku.