Jaunais „BMW K 1600 GTL Exclusive” – ekselence tūrismā

201311_P90139419-zoom-orig

„Exclusive” ir „BMW Motorrad” tūrisma modeļu flagmanis. Jaunajā paaudzē tas piesaka vēl bagātīgāku, klasē labāko aprīkojumu.

„BMW K 1600 GTL Exclusive” bāzes komplektā ietilpst centrālā atslēga ar signalizāciju, elektroniskā piekares vadības sistēma „ESA II”, kas nodrošina optimālus atsperu/amortizatoru iestatījumus neatkarīgi no motocikla noslogojuma, dinamiskā saķeres kontrole (DTC), kalnā braukšanas uzsākšanas asistents „Hill Start Control” u.tml. Lieki piebilst, ka lielais tūrists tāpat kā visi bavāriešu modeļi, ir aprīkots ar BMW Motorrad ABS.

Liela laukuma antena, kas iebūvēta bagāžas kastes vākā

– pasaulē pirmais šāda veida risinājums – garantē labāko iespējamo radio uztveršanas kvalitāti. Pilnveidota sēdekļa konfigurācija, apsildāma atzveltne un roku balsti piedāvā vēl neredzētu pasažiera komfortu garos braucienos. Standarta aprīkojumā ir diožu papildlukturi, adaptīvs ksenona galvenais lukturis, riepu spiediena kontrole, papildu bremžu lukturis, motora aizsargstieņi, apakšējais apgaismojums, diožu dienasgaitas gaismas un – pirmo reizi „BMW” piedāvājumā – piekļuve bez atslēgas „Keyless Ride”.

201311_P90139423-zoom-orig

„K 1600 GTL” aprīkojumā ir ļoti elastīgas darbības sešcilindru motors ar 160 ZS un 175 Nm. Kā liecina ražotāja izpletītā tehniskā informācija, tas 70% no maksimālās griezes sasniedz jau pie 1500 apgriezieniem. Triju režīmu („Rain”, „Road”, „Dynamic”) braukšanas sistēma ļauj izvēlēties konkrētiem laika un ceļa apstākļiem piemērotāko/drošāko vadības algoritmu.

„BMW K 1600 GTL Exclusive” Latvijā būs pieejams, sākot no 2014. gada marta. Tā orientējošā cena 29800 eiro.

Birkas: