Jaunās „Dunlop Winter Sport 5” ziemas riepas būs pieejamas jau šosezon

Winter Sport 5_Tire shot

Viens no vadošajiem premium klases riepu ražotājiem „Dunlop” laidis klajā jaunu riepu modeli – „Winter Sport 5”. Jaunās ziemas riepas un to pilns izmēru klāsts patērētājiem būšot pieejams jau šā gada septembrī, ziņo „Dunlop” Baltijas pārstāvniecība.

„Winter Sport 5” ir jau piektā paaudze labi zināmajā un iepriekš godalgotajā „Dunlop” ziemas riepu klāstā. Tā izstrādāta, balstoties uz priekšteču, jo īpaši dinamiskās „Winter Sport 4D”, panākumiem. Riepas izstrādes mērķis bijis palīdzēt patērētājiem pārvarēt neparedzamus ceļa apstākļus ziemā, ieskaitot melno ledu, šķīdoni, apledojušus laukumus, kūstošu sniegu un peļķes, sacīts ražotāja pārstāvju izplatītajā paziņõjumā.

Lai apmierinātu šīs vajadzības,

vairāk nekā 400 attīstības un izpētes speciālistu divu gadu garumā veica testus trijos kontinentos.

Inovācijas ietverot lielāku riepu bloku skaitu, kas piedāvā uzlabotu sniegumu braucienos pa sniegotiem ceļiem, un slīpi izvietotās lameles centrālajā protektora daļā, kas nodrošina sānu saķeri uz slidenām virsmām. Turklāt palielinātais rievu dziļums novēršot akvaplanēšanas iespēju, bet optimizētā konstrukcija un slodzes sadalījums uzlabojot degvielas patēriņa efektivitāti.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli šīm riepām esot par 5% uzlabota bremzēšana uz slapja ceļa seguma, par 16% — bremzēšana uz ledus, par 15% uzlabota rites pretestība un par 4% — paātrinājums sniegā.

Jaunajai „Winter Sport 5” kopumā būs pieejami 43 izmēri: platums no 195 līdz 255; augstuma attiecība no 40 līdz 65; riteņa diska diametrs no 15 collām līdz 19 collām. Riepa izstrādāta atbilstoši visu veidu ziemas riepu prasībām un marķēta ar 3 PMSF[1] apzīmējumu.

[1] 3 PMSF – 3 Peak Mountain Snow Flake (Sniegpārsla uz triju virsotņu kalna fona). Papildu apzīmējums uz M+S riepām, kas norāda, ka tās ir paredzētas lietošanai skarbos ziemas apstākļos. UNECE Regula 117.

Birkas: