Jaunas paaudzes pašžūstošais auto šampūns ietaupa laiku

Triplewax Liquid Gold 01

Eiropas vadošais auto kosmētikas ražotājs “Tetrosyl Limited” ir radījis pašžūstošu auto šampūnu “Triplewax Liquid Gold”, pateicoties progresīvajai polimēru tehnoloģijai, ļauj ekonomēt laiku un pūles katrā auto mazgāšanas reizē. Šis līdzeklis ir pieejams tirdzniecībā arī Latvijā.

Lai arī automazgātuvju netrūkst, ļoti daudzi autobraucēji tomēr izvēlas savu auto nomazgāt paši. Ne velti, jo tā ir lētāk, turklāt iespējams “samīļot” savu automobili, kas daudziem ne ir tikai transportlīdzeklis nokļūšanai no mājām uz darbu un atpakaļ. Taču viskaitinošākā auto mazgāšanas procesa daļa ir laikietilpīgā žāvēšana un pucēšana, lai uz automašīnas nepaliktu ūdens traipi un notecējumi.

Arī “Tetrosyl Limited” ķīmiķi, šķiet, mēdz mazgāt savas mašīnas paši, un tādēļ ir centušies izgudrot līdzekli, kas ļauj izvairīties no šī mokpilnā procesa. Izmantojot jaunākos atklājumus polimēru zinātnē, ķīmiķiem ir izdevies radīt jaunas paaudzes auto šampūnu, kas panāk, ka

pēc mazgāšanas un skalošanas uz auto krāsojuma un stikliem neveidojas ūdens nogulšņu radīti pleķi un notecējumi,

kaut arī mašīnas slapjās virsmas netiek nedz slaucītas, nedz citādi mehāniski žāvētas.

“Anglijā, kur šā gada sākumā pirmo reizi tika demonstrēts šis šampūns, bija izvēlēts melns automobilis, kas kā zināms ir vislielākais izaicinājums. Auto pēc mazgāšanas un bez jebkādām papildus procedūrām aptuveni divdesmit minūšu laikā kļuva tīrs un spožs. Tas mūs pārsteidza,” atzīst “Tetrosyl Limited” izplatītāja Latvijā SIA “TSC Auto Latvija” finanšu direktors Māris Šternmanis.

Lietojot “Triplewax Liquid Gold” šampūnu, automašīnas mazgāšana ir pavisam elementāra nodarbe – sākumā ar ūdens strūklu ir jānoskalo dubļi, tad spainim ar ūdeni jāpievieno šampūns, jānomazgā automašīna un tā jānoskalo. Atstājot auto dabīgi nožūt. Pārējo paveic polimēri. Tie liek ūdenim izžūt, neatstājot pēdas, un izveido aizsargpārklājumu. Tādējādi iespējams iegūt spīdoši tīru auto un ieekonomēt vismaz pusstundu laika, kā arī spēkus, ko parasti paņem auto susināšana ar lupatiņām vai salvetēm.

“Triplewax Liquid Gold” auto šampūns ir pieejams “Statoil” degvielas uzpildes stacijās, kā arī citviet, kur pieejams plašs auto kosmētikas sortiments.

Par “Tetrosyl Limited”

“Tetrosyl Limited” ir lielākais auto kosmētikas ražotājs un piegādātājs Eiropā. Šīs kompānijas produkciju iespējams iegādāties vairāk kā 76 valstīs. No “Tetrosyl Limited” plašā klāsta Latvijā vispazīstamākās ir “CarPlan”, “CarLube”, “T-Cut” un “Triplewax” produktu līnijas.