Kas kopīgs pasaules čempionei armrestlingā un “Volvo Trucks”?

Heidi Anderson 01

„Volvo Trucks” ir izstrādājis jaunu apģērbu kolekciju ar nosaukumu “Volvo Trucks autovadītāju apģērbs – FMX”. Jaunās kolekcijas reklāmas seja būs deviņkārtējā pasaules čempione armrestlingā Heidi Andersone.

Heidi Andersone kolekcijas apgērbus demonstrēs kravas automobiļu izstādē „Comtrans”, kas no 9. līdz 14.septembrim norisināsies Maskavā.

Sadarbības ietvaros Heidi Andersone kopā ar „Volvo Trucks” ir arī izveidojusi īpašu treniņu programmu kravas automobiļu vadītājiem.

Vispārzināms, ka daudziem autovadītājiem ir grūti atrast laiku un telpu fiziskajiem treniņiem. Tāpēc, sadarbojoties ar Heidi, tiks sniegti piemēri dažiem vienkāršiem vingrojumiem, kurus ikdienā var veikt ikviens.

Heidi Anderson 02Fakti par Heidi Andersoni

Vecums: 33.

Dzimšanas vieta: Ensametenas ciemats Zviedrijā.

Svars, augums: 65 kg, 170 cm.

Sasniegumi: deviņas pasaules čempionāta zelta medaļas, piecas pasaules čempionāta sudraba medaļas un trīs pasaules čempionāta bronzas medaļas. Divas Eiropas čempionāta zelta medaļas.

 

Fakti par armrestlingu

Pirmās organizētās sacensības notika 1952.gadā Kalifornijā. Pirmais pasaules čempionāts notika 1992.gadā, un kopš tā laika tas ir kļuvis par ikgadējām sacensībām.

Birkas: