„KTM” laidīs tirgū čempiona moci

Koma_ktm

Austrijas motociklu ražotājs „KTM” gatavojas uzsākt Marka Komas sacīkšu moča „450 Rally” replikas sērijveida izgatavošanu.

Nu, protams, 13. pēc kārtas uzvara Dakāras maratonrallijā ir iemesls svinībām. Un kāpēc gan lai to neatzīmētu ar čempiona motocikla replikas izlaidi? „KTM” mārketinga speciālisti lēš, ka par šādu modeli varētu ieinteresēties gan motobraukšanas entuziasti, gan privātas komandas, kas to vēlēsies pielietot sacīkšu braukšanai. Kā izrādās, jau ir tapis komplekss piedāvājums – par 24 000 eiro privātkomanda iegūs ne tikai „KTM 450 Rally” čempiona repliku, bet arī ražotāja tehnisko atbalstu sacīkšu laikā.

KTM-450-Rally-Race-Bike

Kas attiecas uz šī modeļa tehniskajām detaļām,

salīdzinājumā ar iepriekšējo 690 cm3 versiju „450 Rally” ir ievērojami kompaktāks un vieglāks

– tas sver tikai 140 kg. Jaunās paaudzes sacīkšnieks ir aprīkots ar četrtaktu 449 cm3 viencilindra dzinēju ar elektronisku degvielas iesmidzināšanas sistēmu, kas visskarbākajos ekspluatācijas apstākļos apliecinājis sevi kā izturīgu un uzticamu spēka agregātu.

„KTM 450 Rally” standarta komplektā ietilpst „White Power” teleskopiskā dakša ar amortizatoriem 48 mm diametrā un regulējamu „WP” monoamortizatoru aizmugurē. Divas degvielas bākas ar 33 l kopējo tilpumu nodrošina visnotaļ solīdu gaitas rezervi. Diemžēl sīkākus un precīzākus tehniskos parametrus ražotājs pagaidām nav atklājis…

KTM_450 Rally_1

Plānots, ka „KTM 450 Rally” čempiona replika nonāks tirgū šā gada otrajā pusē.

Birkas: