Latvijas tirgū piesaka „Michelin Alpin 5”

Michelin_alpin5_1

Ceturtdien, 18.decembrī sporta kompleksā 333 „Michelin” oficiālais pārstāvis „Inter Cars Latvija” prezentēja jaunāko ziemas riepu modeli „Alpin 5”.

Šīs „Michelin” riepas ir ražotas, lai pierādītu, ka braukšana pa ielu var būt tik pat aizraujoša kā braukšana trasē. „Inter Cars Gala 2014” pasākuma dalībniekiem bija iespēja asistēt testa braucienos, kuros trīskārtējais Latvijas rallija čempions Ralfs Sirmacis ar savu sacīkšu „Peugeot 208” uzskatāmi nodemonstrēja „Michelin Alpin 5” sniegumu mainīgos ziemas apstākļos, ar kādiem ikdienā nākas sastapties ikvienam autovadītājam.

Inter Cars_Michelin (2)

„Aizvadot vairākus gadus autosportā, esmu izmēģinājis dažādu firmu riepas, bet viennozīmīgi varu apgalvot, ka vispozitīvākā pieredze ir bijusi tieši ar „Michelin” – riepas ievērojami lēnāk dilst, kas rallijā ir ļoti svarīgs faktors, un ar tām var uzstādīt ātrākus laikus trasē,” secina R. Sirmacis. „Šodien izmēģinātās „Alpin 5” riepas lieliski pierādīja sevi arī trases apstākļos.

Ar tām var droši veikt straujus manevrus, nebaidoties no tā, ka notiks kaut kas neparedzēts.”

Daudzas „Michelin” izstrādātās tehnoloģijas sākotnēji tiek radītas un aprobētas motoru sportā. Pēc tam tās tiek pielietotas arī ikdienas transportlīdzekļu vajadzībām. „Alpin 5” riepas ražotas tieši pēc šāda principa, ļaujot ikvienam automašīnas vadītājam ikdienā justies tikpat droši, kā autosportistiem trasē. Tās rūpējas par drošu un pārliecinošu veiktspēju mainīgajos ziemas apstākļos.

Inter Cars_Michelin (6)

Informācijai: “Inter Cars” ir vadošais uzņēmums Austrumeiropā kravas un vieglo automobiļu, kā arī mototehnikas rezerves daļu, autoservisa iekārtu un instrumentu vairumtirdzniecībā. “Inter Cars Latvija” šogad ir noslēdzis līgumu ar riepu ražotāju “Michelin”, ar 2014. gada 1. jūliju kļūstot par vienu no diviem oficiālajiem partneriem Latvijā un Igaunijā, kā arī ir ieguvis eksluzīvā “Michelin Group” kravas automobīļu riepu pārstāvja statusu.