„Michelin Multi T” piekabēm ar zemākām izmaksām

Michelin_Copertina_Ad

Riepu ražotājs „Michelin” paplašinājis piedāvājuma klāstu ar modeli, kas izstrādāts īpaši kravas automobiļu piekabēm – „X Multi T”.

Jaunākais modeļu gammas papildinājums ļauj reģionālajiem pārvadātājiem savus auto pilnībā aprīkot ar „Michelin X Multi” saimes riepām.

Michelin_X Multi T 385 65 R225_1-1

Jaunās „Michelin X Multi T” aizstāj līdzšinējo „XTE3” kravas piekabju riepu modeli. Tas kopš 2007. gada Eiropā pārdots vairāk nekā 4 miljonos eksemplāru un pašlaik tiek uzskatīts par tādu kā tirgus etalonu. Taču jaunais modelis, kā liecina ražotāja informācija, pateicoties pazeminātai rites pretestībai, spēj samazināt kopējo degvielas patēriņu par 0,7 litriem uz 100 km (tas vidējam kravu pārvadātājam gadā dod aptuveni 1000 eiro ietaupījumu), bet paaugstināta nodilumizturība ļauj pagarināt riepu darba mūžu par 10%.

Tie ir skaitļi, ko nevar neievērot!

Turklāt „M+S” marķējums apliecina, ka „Michelin X Multi T” atbilst atsevišķās valstīs esošajām prasībām attiecībā uz pārvadājumiem ziemas apstākļos.

Modernajā Eiropas riepu marķējuma sistēmā jaunās „Michelin X Multi T” ierindojas starp labākajiem produktiem pēc visiem trim kritērijiem. Tām ir B vērtējums gan rites pretestībā (uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi), gan bremzēšanā uz slapjas virsmas un viena viļņa simbols rites trokšņa (69 dB) līmenim.

Michelin_4pneus

Kompānijā „Michelin” izpētes un attīstības jomā strādā 6600 speciālistu komanda četros kontinentos. Tās gada budžets pārsniedz 640 miljonus eiro. Šie ļaudis šodien iztēlojas un rada rītdienas riepas.

Birkas: