„MIT Technology Review” starp 50 novatoriskākajiem uzņēmumiem pasaulē ierindo arī „Audi”

MIT_Audi parkosanas sistema

Katru gadu žurnāla „MIT Technology Review” redaktori visā pasaulē meklē uzņēmumus, kas ir izstrādājuši revolucionāras tehnoloģijas. Šogad žūrija „50 nerimstošāko uzņēmumu” sarakstā iekļāva arī “Audi”, atzinīgi novērtējot tā bezpilota braukšanas projektu, ko tas prezentēja Patērētāju elektronikas izstādē Detroitā.

Žurnāls „MIT Technology Review” pirmo reizi tika laists klajā 1899. gadā prestižajā Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā (MIT), tas tiek uzskatīts par vienu no pasaules vadošajiem šāda veida izdevumiem.

Katru gadu žurnāla redaktori izvēlas novatoriskākos uzņēmumus, ko iekļaut „50 nerimstošāko uzņēmumu” sarakstā.

Tajā tiek apkopoti uzņēmumi, kuru inovācijas pēc žurnāla redaktoru domām potenciāli ilgstoši ietekmēs dzīvi visā pasaulē. Sarakstā „50 nerimstošākie uzņēmumi” jau ir iekļautas tādas starptautiskas korporācijas kā „Apple”, „Samsung” un „General Electric”.

Iekļaušana MIT „50 nerimstošāko uzņēmumu” sarakstā ir trešais apbalvojums, ko „Audi” bezpilota braukšanas tehnoloģija ir ieguvusi. Janvārī ASV žurnāls „Popular Science” atzina „Audi” bezpilota parkošanās sistēmu automobiļa novietošanai daudzstāvu autostāvvietās par „Nākotnes produktu”, savukārt specializētais mediju tīkls „The Verge” šā gada Patērētāju elektronikas izstādē nosauca jauno „Audi” sistēmu par „Labāko autonozares tehnoloģiju”.

Birkas: