Mopēds speciāli zombiju medībām

new_11444_9b

Mazpazīstams amerikāņu uzņēmums „Motoped” prezentējusi mopēdu „Black Ops”, kurš ne tikai dīvaini izskatās, bet arī radīts ļoti dīvainam mērķim.

Jā, šis mopēds tiešām ir paredzēts zombiju medībām. Tā pamatā ir superviegla konstrukcija, bet aprīkojumā 49 cm3 „Honda” divtaktu dzinējs. Motorīša jauda ir 3 ZS (pie 7500 apgr. min.), taču tā aprīkojumā ir gan elektriskais starteris, gan arī klasiskais kurbulis, kā arī divpakāpju pārnesumkārba.

new_11444_10b

Ražotāja pārstāvji norāda, ka „Black Ops” degvielas patēriņš nepārsniedz 1,2 l/100 km, proti, ar vienu degvielas tvertni tas spēj nobraukt līdz 800 km.

„Zombiju mednieka” pašmasa ir 60 kg. Tā maksimālais ātrums – 38 km/h. Braucamrīkam ir pilnībā regulējama balstiekārta un disku bremzes.

new_11444_6b

Starp citu, „Black Ops” tiesi tāpat kā savulaik klasiskais mopēdiņš „Rīga-7” ir aprīkots ar pedāļiem

– tie acīmredzot paredzēti gadījumam, ja nākas glābties no zombijiem, sevišķi ātri bēgot.

Mednieku vajadzībām „Motoped” savam braucamrīkam piedāvā atraktīvu papildaprīkojuma klāstu: mobilā telefona un GPS turētāju, nažu komplektu, virvi, kompaktu lāpstiņu un cirvi, divas bagāžnieka sānos nostiprināmas benzīna kannas un pat arbaletu.

new_11444_1b

Patiesībā gan „Black Ops” ir tikai mārketinga rīks, ar kura palīdzību kompānija reklamē krietni ikdienišķākus tās ražoto motovelosipēdu modeļus. Tiesa, tostarp ir tāds „Motoped Survival”, kas maksā 2499 ASV dolārus un ir ļoti līdzīgs iepriekš aprakstītajam.., tikai bez arbaleta aprīkojumā.