“Nissan” piedāvā individualizēt savus auto gan nākamos, gan jau esošos krosovera “Juke” īpašniekus

Nissan Juke_ individualization 01

Ikkatru “Nissan Juke” raksturo no citiem auto atšķirīgs dizains, taču turpmāk, pateicoties jaunajai “Nissan” personalizēšanas programmai, “Juke” īpašnieki varēs izcelties vēl vairāk un atškirties savā starpā. Ar plaša krāsu un apdares kombināciju piedāvājuma palīdzību “Juke” dizainu var pilnveidot ikviens.

Krosovers “Nissan Jeke” ir viens no atraktīvākajiem auto nelielu SUV segmentā un iemantojis popularitēti visā Eiropā. Latvijā “Juke” ir viens no pieprasītākajiem jaunu vieglo auto modeļiem.

Dizaina izvēles elementu klāsts ir pieejams gan jaunajiem, gan jau esošajiem “Juke” īpašniekiem visā Eiropā, tai skaitā Latvijā

Vieglmetāla diskus, sānu spoguļu uzlikas, miglas lukturu ietvarus, sānu uzlikas, bagāžas nodalījuma rokturu uzlikas un jumta spoilerus iespējams akcentēt ar šādu krāsu palīdzību: Force Red, Glossy White, Orange Racing, Piano Black un Silver grey.

“Nissan Juke” īpašnieki jauno dizainu var izvēlēties veidot, arī balstoties uz kāda no trīs jaunajiem un pārsteidzoši daudzveidīgajiem apdares komplektiem – Style, Premium un Exclusive. Kad izvēle izdarīta, stilu iespējams pilnveidot, izmantojot sešus dažādus apdares elementus kādā no piecām krāsu gammām.

Šobrīd piedāvātās “Jeke” individualizēšanas paketes ir tikai sākums. “Nissan” ir ambiciozi plāni paplašināt dizaina izvēles iespējas vēl vairāk un, programmai turpinoties, piedāvāt vēl vairāk stila elementu, tostarp automobiļa salona dizaina detaļas.

Birkas: