Nosaukts ietekmīgāko motociklu ražotāju Top5

Honda_motorcycles

Autoritatīvās pētnieciskās organizācijas „Research & Markets” analītiķi veikuši apjomīgu pētījumu, lai noskaidrotu pasaules vadošās motociklu ražošanas kompānijas.

Pētījumā sīki un detalizēti, mērķtiecīgi izvērtējot veselu rindu ekonomisku un finansiālu parametru (tostarp tādi kā produkcijas tirdzniecības apjomi, zīmola atpazīstamības ģeogrāfija, popularitāte, klientu lojalitāte, konkurētspējas rādītāji u.tml.) par laika posmu no 2006. līdz 2011. gadam, tika analizēta dažādu motociklu ražotāju darbība. Pētījums iznācis ļoti detalizēts, un atskaite sastāv no 10 nodaļām, kas satur apjomīgu datu analīzi. Taču beigu beigās iegūtie rezultāti ir sasummēti un publiskai prezentācijai izveidots vienkāršots tops.

Diez vai par pārsteigumu jāuzskata japāņu „Honda Motor Co.” pirmā vieta.

Otrajā ierindojiess otrs Japānas lielākais motociklu ražotājs „Yamaha Motor Company”. Godpilno trešo vietu ieņēmusi mūsu krastos mazpazīstamā Indijas kompānija „Hero MotoCorp Ltd.”. Arī cetrutajā vietā indieši – „Bajaj Auto Ltd.”, bet piektā vieta tikusi leģendārajai amerikāņu firmai „Harley-Davidson”.

„Research & Markets” prognozē, ka tādi divriteņu transportlīdzekļu cienītāju reģioni kā Āzija un Latīņamerika arī nākamajā desmitgadē būs lielākie un perspektīvākie mopēdu, skūteru un vieglo motociklu noieta tirgi.