„Opel Adam” piedāvā interaktīvu balss atpazīšanas funkciju

12 - Opel Adam_Budapest 21.03.2019 034

Kompānija „Opel” ziņo, ka jaunais pilsētas mazauto „Opel ADAM”, kas aprīkots ar  IntelliLink informācijas un izklaides sistēmu, tagad pieejams arī ar pilnībā integrētu Siri Eyes Free’ – inteliģento Apple asistenta funkciju, kurai, tikai pajautājot, braukšanas laikā viegli var tikt veiktas dažādas darbības.

Lietotāji, kuriem ir atbilstošs iPhone1, izmantojot uz stūres novietotu pogu, var aktivizēt Siri Eyes Free’ funkciju, kura izpildīs dažādus uzdevumus un ļaus vadītājam saglabāt skatu uz ceļu un rokas uz stūres.

Pretēji ierastajām balss atpazīšanas programmām, ar Siri Eyes Free’ iespējams sarunāties dialoga veidā – gandrīz kā ar citu personu.

Lai mazinātu uzmanības novēršanas risku, Siri Eyes Free’ lietotājam savu „Apple” ierīci ļauj pārvaldīt, izmantojot tikai balsi. Palīgsistēmas lietotāji pamanīs, ka uz ierīces ekrāna netiek atainota tekstuālā sarunu ar Siri. Šis ir viens no sistēmas izstrādes procesa galvenajiem pasākumiem, ko „Apple” veica kopā ar „Opel”, lai vēl vairāk tiktu uzlabota drošība uz ceļa.

Šī funkcija bez maksas ir pieejama visos ar IntelliLink aprīkotājos „Opel Adam” modeļos.

Ar IntelliLink informācijas un izklaides sistēmu aprīkotajos modeļos to lietotāji, izmantojot Siri Eyes Free’, var:

  • ar balss palīdzību, brīvroku režīmā, veikt zvanus savā iPhone kontaktu sarakstā esošajiem cilvēkiem,
  • bez uzmanības novēršanas un nepieciešamības izmantot izvēlni, izvēlēties dziesmas, kuras atskaņot no savas iTunes bibliotēkas,
  • klausīties, sastādīt un sūtīt iMessage, teksta īsziņu vai e-pastu uz tālruņa numuru vai e-pasta kontu, kas saglabāts kontaktu sarakstā,
  • piekļūt kalendāram un pievienot tikšanās, lasīt ienākošos ziņojumus un regulēt brīdinājumu un paziņojumu iestatījumus,
  • ar Siri palīdzību gūt atbildes uz vienkāršiem jautājumiem un uzzināt, piemēram, sporta spēļu rezultātus, laika apstākļu prognozes un nacionālo svētku datumus.

1Siri funkcija ir pieejama Beta versijā iPhone 4S, iPhone 5, iPad (trešās un ceturtās paaudzes), iPadmini un iPod touch (ceturtās paaudzes) ierīcēm, un tai ir nepieciešams interneta pieslēgums. Funkcijas pieejamība var būt ierobežota dažādās valodās vai dažādās vietās, un tās nodrošinātās iespējas var atšķirties. Interneta izmantošanas izmaksas var tikt piemērotas.

Birkas: