Pasaulē ātrākais universāls ir… caur “G-Power” rokām gājis “BMW”

BMW-M5-Hurricane-RR-Touring-by-G-Power-6

Vācu tūninga ateljē „G-Power” sagatavojusi ekstremāli sportisku „BMW M5 Touring” versiju, kas pretendē uz pasaules ātrākā universāla godu.

Automobilim piešķirts sarežģīts nosaukums „G-Power Hurricane RR BMW M5 E61 Touring”.

bmw-m5-hurricane-rr-touring-by-g-power-4

Vācu tūninga speciālisti ir nedaudz pilnveidojuši „M5” pieclitrīgo V10 dzinēju, un tas oriģinālo 507 ZS vietā tagad attīsta 820 ZS, bet griezes moments pieaudzis no 520 līdz 790 Nm. No šī iespaidīgā dinamiskā potenciāla ieguvums ir tāds, ka bavāriešu universāls no nulles līdz simtam paātrinās par 0,4 sekundēm ātrāk nekā „bāzes” modelis, proti, 4,4 sekundēs. 200 km/h atzīmi tas sasniedz 9,5 sekundēs, bet 300 km/h – 25,6 sekundēs. Kā jau tas pieņemts civilizētajā Vācijā,

automobiļa maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots… pie 362 km/h.

g-power-hurricane-rr-bmw-m5-e61-touring-03

Lai efektīvi realizētu universāla sportiskumu, tas aprīkots ar regulējamu (pieejami deviņi režīmi) balstiekārtu, iespaidīgu izmēru un efektīvas darbības bremžu mašīnām, kā arī „Michelin Pilot Sport” zemprofīla riepās apautiem 20” riteņiem.

Automobiļa salons apdarināts ar tumši brūnu ādu, alkantaru un oglekļa šķiedras dekoratīviem elementiem. Otrās rindas pasažieru ērtībām uzstādīta multimediju sistēma ar „iMac” centrālo datoru un diviem „iPad” individuālajām planšetēm, „Apple TV” instalāciju un „iPhone” bāzi. Turklāt visu šo komplicēto multimediju kompleksu var vadīt, izmantojot viedtālrunī instalētu speciālu „G-Power” aplikāciju.

bmw-m5-hurricane-rr-touring-by-g-power-2

Kā liecina uzņēmuma „G-Power” cenrādis, V10 dzinēja uzlabošana un firmas turbokompresoru uzstādīšana maksā, sākot no 7,3 tūkstošiem eiro, bet šāds pilnībā nokomplektēts „G-Power Hurricane RR BMW M5 E61 Touring” – 242 016 eiro.

Birkas: