Piedāvā interesantu elektroskrejriteņa ideju

Scrooser_1

Vācu kompānija „Scrooser Manufactory” ir radījusi jauna tipa, turklāt videi draudzīgu divriteņu braucamrīku.

„Scrooser Manufactory” dizaineri ir izveidojuši elektriskā skūtera-skrejriteņa konceptu. Viņi uzskata, ka tas varētu būt ērts lielpilsētas pārvietošanās līdzeklis.

Scrooser

Ar „Scrooser” var stumties kā ar skrejriteni – ar vienu kāju stāvot uz platformas, bet ar otru atgrūžoties pret zemi –, bet var braukt arī kā ar tradicionālu elektroskūteri.

Tā aizmugurējā riteņa rumbā paslēpts neliels elektromotors.

Idejas autori pagaidām nav atklājuši plašāku tehnisko informāciju. Zināms tikai tas, ka braucamrīks sver 28 kg, tā maksimālais ātrums ar elektrisko piedziņu ir 25 km/h un ar vienu uzlādi tīri elektriskajā režīmā ar to var nobraukt aptuveni 35 km. Pēc tam „Scrooser” akumulatoru var vienkārši uzlādēt no sadzīves elektriskā tīkla. Tam nepieciešama nepilna stunda.

Scrooser_urban_mobility_3

Vāciešu radītā elektroskūtera dizaina galvenā īpatnība ir elementāri veidotā alumīnija rāmja un masīvo riteņu disproporcija. Taču vienlīdz labi mēs varētu diskutēt vai ceļinieka spieķis ir glīts vai nē… Bet šis projekts jau ir izraisījis lielu sabiedrības interesi. Vācu konstruktori interneta vietnē kickstarter.com īsā laikā ir savākuši pietiekami ziedojumus, lai uzsāktu „Scrooser” ražošanu. Tas liek domāt, ka jau drīz pirmos elektroskrejriteņus ieraudzīsim Eiropas metropoļu ielās.

Ražotājs sola, ka tā cena nepārsniegs 3000 eiro.