Puikas „izprintējuši” moci no „Fallout 3”

Fallout_3

Nav izslēgts, ka, ieraugot šo braucamrīku, īstenajiem datorspēles „Fallout 3” faniem apokalipses priekšnojautās aizmiglojas skats un „džoistiks” izkrīt no trīcošajām rokām.

Ja gadījumā nezināt, „Fallout” ir populāra datorspēļu sērija, kur darbība notiek nākotnē, pēc atomkara.

Amerikāņu skolnieks Kriss Rifels, iedvesmojies spēles ilustrētajā pēcapokaliptiskajā gaisotnē, radījis motociklu, kas lieliski atbilst „Fallout 3” stilistikai. Šī braucamrīka izveidē Krisam palīdzēja gan draugi, gan arī daži aizrautīgākie skolotāji. Tā teikt, ko neizdomāsi, lai jauniešus aizmānītu no sēdēšanas pie datoru ekrāniem…

Jauno amatnieku komanda vairākas nedēļas grieza un metināja tērauda detaļas, praktiski no nulles izgatavojot moča rāmi, bet par spēka agregātu tam kalpo metāllūžņos atrasts elektromotors.

Nekādi šī moča tehniskie parametri mums nav zināmi.

Sakarā ar to, ka tas ir pēcapokalipses braucamais, Kriss nolēma, ka nav jāsarežģī dzīvi ar tādām greznumlietām kā transmisiju, piekari un pat priekšējām bremzēm.

Fallout_2

Toties mocis ir izrotāts ar radiācijas simboliem un uzrakstu „Vault-Tec” – tā „Fallout” spēlē sauc korporāciju, kas izveidojusi pazemes patvertņu tīklu, kur slēpjas visi pasaules galu pārdzīvojušie.