Pulcējas zem „Harley-Davidson” karoga

IMG_2848

SIA „Motofavorīts” piektdien (20.09.) bija sarīkojis „Harley-Davidson Rīga Open House” dienu, veltītu amerikāņu motociklu ražotnes 110. gadskārtai un projekta „Rushmor” prezentācijai Latvijā.

„Motofavorīts” salonā tika prezentēti divi „Harley-Davidson” 2014. gada modeļi – „Ultra Electra Glide” un „Sportster Forty-Eight”. To galvenais jaunums ir pilnīgi izmainīta dzinēja dzesēšanas konstrukcija.

„Rushmor” ir motociklu attīstības programma, kuras ietvaros tiek izstrādāti individuāli tehniskie un dizaina uzlabojumi ar mērķi padarīt jaunos močus ērtākus ilgstošiem braucieniem un ceļošanai. Tās ietvaros tiek piedāvāts šāds aprīkojums: informācijas izklaides sistēma „Boom! Box” ar „Bluetooth” un GPS navigāciju, „Daymaker” LED lukturi ar inovatīvu dizainu, jauns priekšējais rāmis komfortablākai vadāmībai un „Twin Cam 103” dzinējs ar palielinātu jaudu un griezes momentu.

Pasākuma preses sadaļā SIA „Motofavorīts” valdes priekšsēdētājs Gatis Panavs uzsvēra Latvijas motociklistu uzticību „Harley-Davidson” markai, ko ilustrē šī zīmola iespaidīgā tirgus daļa – 20% (pēc jūlija statistikas) no kopējā motociklu skaita. Salīdzinājumam Rietumeiropā „H-D” tirdzniecības apjoms ir mazāks nekā 15%.

ASV vēstniecības Politisko un Ekonomisko sakaru daļas vadītāja Debora Millere pauda prieku par amerikāņu zīmola popularitāti, atzīmējot, ka

„Harley-Davidson” ir viens no pasaulē pazīstamākajiem brīvas gribas un neatkarības simboliem.

Savukārt SIA „Motofavorīts” īpašnieks Agris Bārda izteica pateicību visiem „Harley-Davidson” faniem un motociklu īpašniekiem, kuri šodien augstu notur šī amerikāņu ražotāja karogu Latvijā.

IMG_2830