Pulksteņmeistari uzmeistaro moto raķeti

B-rocket_5

Pulksteņu ražotājs „Bell&Ross” savu jauno hronogrāfu līniju „B-Rocket” ir papildinājis ar iespaidīgu tāda paša nosaukuma motociklu.

Nav jau tā, ka to būtu radījuši „Bell&Ross” smalkmehāniķi. Patiesībā šo „reaktīvo” baiku pēc franču pulksteņu ražotāja pasūtījuma ir izgatavojusi britu kompānija „Shaw Speed & Custom”. Šī nebūt nav pirmā reize, kad moču tūninga un pārbūves speciālisti izpalīdz pulksteņmeistariem. 2009. gadā viņi darināja atraktīvu rodsteru „Bell&Ross Nascafe Racer”.

B-rocket_2

„B-Rocket” ir tapis uz klasiskā „Harley-Davidson FXS Softtail Blackline” bāzes.

B-rocket_4

Stilistiski tas veidots kā retro motocikls ātruma rekoru braucieniem. Tas izceļas ar aerodinamiski veidotiem aptecētājiem, slēgtiem riteņu diskiem, zemu stūri un atpakaļ atvirzītiem kāpšļiem, kas liek braucējam atrasties pusguļus stāvoklī. Nedaudz kiča šim ansamblim piešķir divas reaktīvās turbīnas, kas iekārtotas moča apakšdaļā, abpus motoram. Tās, protams, ir tikai butaforijas, zem kurām paslēpti izpūtēji.

Lai vadītājs „rekordbrauciena laikā” varētu ērti pieplakt moča bākai, tai ir pielīmēti speciāli ādas polsteri. Droši vien gulēt uz šāda braucamrīka ir krietni komfortablāk nekā to vadīt pa koplietošanas ceļiem… Taču diez vai tas vispār kādam būs lemts, jo motociklu nav paredzēts pārdot. Tas ir izgatavots vienā eksemplārā un turpmākos pāris gadus tiks vadāts apkārt pa pasauli kā reklāmas objekts, lai piesaistītu publikas uzmanību „B-Rocket” līnijas pulksteņiem.

„Bell&Ross” piedāvājumā ir „BR1” ar ciparnīcu 46 mm diametrā un 42 mm „BR3”. Katrs no tiem maksā 4 400 eiro.

B-rocket_3