Šarmantā spāniete „Randonnе”

GasGas_randonne_14_010

Kataloniešu kompānija „Gas Gas” laidusi klajā modernizētu piedzīvojumu moci „TX Randonne” – modeli, kas iepriekšējā paaudzē iemantoja gandrīz vai apskaužamu popularitāti, pateicoties savai universalitātei un vadības vieglumam.

Kopš gada sākuma „Gas Gas” neparasti bieži atgādina par sevi. Visupirms motociklu ražotājs apvienojās ar citu spāņu kompāniju „OSSA”. Pēc tam uzņēmums attīstāibai saņēma Katalonijas provinces pašvaldības garantētu aizdevumu, par ko marta sākumā iegādājās kompāniju „Moto Italia”, kas vēl nesen bija „Husqvarna” apakšvienība, kurai pieder vairāki nozīmīgi patenti, tostarp visu līdz 2013. gadam izgatavoto divu un četrtaktu dzinēju konstrukcija. Un visbeidzot „Gas Gas” laiž klajā „TX Randonne 200” jauno modeli.

Kā liecina ražotāja informācija,

konceptuāli „Randonne” veidots kā aktīvās atpūtas un piedzīvojumu cienītāju motocikls,

kas piemērots visdažādākā līmeņa braucējiem. „TX 200” ir kā priekšteča – 2011. gadā klajā laistā populārā modeļa „TX 125” – evolūcija.

gasgas_randonne_03

Jaunā „Randonne” aprīkojumā ir modificēts viencilindra dzinējs, kura darba tilpums palielināts līdz 179 cm3. Neraugoties uz šķietami nelielo darba tilpumu, tā dinamiskie parametri nodrošina vissarežģītāko šķēršļu pārvarēšanu.

Bez tam jaunās paaudzes „Randonne” ieguvis pilnveidotu hroma-molibdēna cauruļu rāmi un aizmugurējo dakšu, kā arī jaunu dzinēja aizsargu. Zināmi uzlabojumi veikti arī motocikla piekarei. Priekšā uzstādīta jauna 40 mm teleskopiskā dakša ar 170 mm gājienu, bet aizmugurē „Olle” neregulējams monoamortizators. „TX 200” ir šaurāki ragi, bet pie stūres uzstādīts digitālais „Trailtech” daudzfunkcionālais displejs. Bāzes komplektā ietilpst gan elektriskais, gan mehāniskais starteris.

Motocikla tīrais svars ir tikai 86 kg, proti, vajadzības gadījumā ikvienam būs pa spēkam izvilkt to no dubļu striegoņa.

„Gas Gas TX Randonne 200” krāsots spāņu markas tradicionālajā trīskrāsu kombinācijā, kurā apvienots sarkanais, baltais un melnais.

GasGas_randonne_14_017

Birkas: