Sekot aktuālākajām degvielas cenām, varēs neizkāpjot no sava „Audi”

Audi Refuelling Stop service_small

Kompānija „Audi” jaunā A3 modeļa saimei ieviesusi jaunu tiešsaistes pakalpojumu, kas ļauj sekot konkrēta brīža aktuālajām degvielas cenām. No maija šāds papildu pakalpojums būs pieejams visiem „Audi A3”, kas tiks aprīkoti ar jauno Audi connect palīgsistēmu.

„Audi”, aprīkojot savus automobiļus ar cenu izsekošanas jeb degvielas uzpildes palīga fukciju, ļaus pircējiem ikdienā ātri un viegli savā maršrutā atrast lētāko uzpildes staciju un tādējādi ietaupīt naudu.

Degvielas uzpildes palīgs ir jauns tiešsaistes pakalpojums, kas sākotnēji pieejams A3 saimes automobiļos un sniedz informāciju par zemākajām cenām degvielas uzpildes stacijās.

Nākotnē Audi connect degvielas uzpildes palīgs būs pieejams visai „Audi” modeļu līnijai, sākot no mazā A1 un beidzot ar lielo krosoveru Q7.

Lai varētu izmantot degvielas uzpildes palīgu, nepieciešama MMI navigācijas sistēma Plus un papildu aprīkojumā pieejamais Bluetooth tiešsaistes automobiļa tālrunis vai papildu Audi connect sistēma.

Pakalpojuma ietvaros sistēma pārlūko interneta datu bāzi, lai sniegtu auto lietotājam sarakstu ar degvielas uzpildes stacijām, kurās auto tā brīža atrašanās vietas tuvumā, plānotajā galamērķī vai brīvi izvēlētā vietā ir zemākās degvielas cenas. Autovadītājs var sakārtot sarakstu pēc cenām vai attāluma. Ar vienu klikšķi pietiek, lai uzstādītu izvēlēto uzpildes staciju kā navigācijas galamērķi. Pašreizējos „Audi A3” saimes modeļos pat tiek ņemts vērā nepieciešamais degvielas veids.

Audi connect Tankstopp

Birkas: