Vēl viens visurgājējs „Polaris” modeļu saimē

Polaris_5

Amerikāņu motociklu un bezceļu mototehnikas ražotājs „Polaris” papildinājis modeļu gammu ar jaunu divvietīgu četrriteņu visurbraucēju „Ranger XP 900 Deluxe”.

Patiesībā tas ir pilnveidots jau pazīstamais apvidus braucamrīka modelis „Ranger 900”. Modifikācijā „Deluxe” tas ieguvis klāstu jaunu papildfunkciju un spilgtu „Nuclear Sunset Orange” krāsojumu.

Polaris_2

Nedaudz modernizēta mazā kravinieka kabīne. Nzstādīts jauns vadītāja sēdeklis, kam tagad ir arī regulēšanas iespējas, bet starp beņķiem iekārtota sīkmantu glabātava, kuras vāks kalpo arī par elkoņu balstu. Nelielas „pusdurtiņas” pasargā sēdētājus (vismaz viņu kājas) no dubļu šļakatām un brauciena laikā kabīnē lienošiem zariem. Turklāt „Deluxe” jau sērijveidā tiek uzstādīta visai kvalitatīva audio sistēma.

Polaris_3

„Ranger XP 900 Deluxe” bāzes komplektācijā ir aprīkots elektrisko stūres pastiprinātāju.

Amerikāņu reindžera gabarīti: riteņu bāze – 2060 mm, garums – 2960 mm, platums – 1600 mm, augstums – 1930 mm. Pašmasa – 610 kg. Tā maksimāli pieļaujamā slodze ir 680 kg, bet velkamās piekabes svars – 910 kg.

„Ranger XP 900 Deluxe” tirdzniecībā nonāks jau nākamā gada sākumā. Tā cena ASV – s;akot no 16 500 dolāriem, kas ir par 1500 dolāriem vairāk nekā standarta „XP 900”.

Polaris_1

Birkas: