Videoreģistrators „Genius DVR-FHD590” ar platu skata leņķi spēj ne tikai filmēt, bet arī sargāt auto

DVR-FHD590 1

Latvijas autosatiksme ne tuvu nav tik drastiska kā, piemēram, Krievijā, kur no krāpniekiem, izspiedējiem un citās situācijās autovadītājus glābt nereti spēj tikai automobilī uzstādīts videoreģistrators. Tomēr, kā liecina sociālie tīkli un ziņu portālos redzētais, videoreģistratori ir iemantojuši popularitāti arī mūsu autovadītāju vidū.

Kompānija „Genius” pērn izlaida videoreģistratora modeli „Genius DVR-FHD590”, kas nodrošina īpaši platu uzņemšanas leņķi – 128°. Jāpiebilst, ka parasti videoreģistratoriem ir 120° vai pat mazāks skata leņķis, bet „DVR-FHD590” ir platākais leņķis starp pašreiz aktuālajām „Genius” iekārtām. Šī

ierīce spēj ierakstīt arī salīdzinoši augstas kvalitātes „Full HD” video failus ar izsķirtspēju 1920×1080 pikseļi.

Turklāt iebūvēts G-sensors,  kas reaģē uz impulsiem, nodrošina to, ka videoreģistrators spēj darboties arī kā auto aizsardzības sistēma, vienlaikus fiksējot ap auto notiekošo video.  Savukārt „High Dynamic Range” (HDR) tehnoloģija nodrošina skaidru video attēlu arī nepietiekamas vai mirgojošas gaismas apstākļos.

„Genius DVR-FHD590” ieraksta video MOV formātā micro SDHC atmiņas kartē un ierīce nodrošina atbalstu līdz pat 32 GB apjoma kartēm. Fokusēšanai un uzņemtā amateriāla apskatei, ierīce ir komplektēta ar 2,4 collu LCD displeju.

„AutoMedia.lv” gan globālajā tīmeklī neizdevās atrast informāciju, ka kāda firma „Genius” videoreģistratorus tirgotu arī Latvijā. Pārdošanā ir „Smart”, „Nash”, „Prestigio”, „Visional”, „DOD” videoreģistratori. Bet varbūt mēs kļūdāmies? Ja tomēr arī “Genius” kaut kur pārdodas, dodiet ziņu!