Vismazākais elektroskūteris pasaulē

Electro_scooter_2

Četri amerikāņu dizaineri kopīgiem spēkiem radījuši saliekamu elektrisko skūteri „URB-E”, kas izmēru ziņā varētu būt mazākais pasaulē.

Ņemot vērā pēdējās desmitgadēs notiekošo straujo iedzīvotāju blīvuma pieaugumu pasaules lielajās pilsētās, drīzumā daudzās no tām kļūs neiespējami pārvietoties ne tikai ar automašīnām, bet arī ar motocikliem un skūteriem. Savus risinājumus šādiem pārapdzīvotības apstākļiem laiku pa laikam piedāvā kompānija „Ecological Mobility Solutions”. Jaunākais no tiem – saliekama elektriskā miniskūtera koncepts „URB-E”.

Electro_scooter_1

Tam ir vienkārša, robusta saliekama rāmja konstrukcija, kas sastāv no dažiem nesošajiem elementiem, trīs nelieliem ritenīšiem, elementāra sēdekļa un litija-jonu akumulatoru bloka. Priekšējā ritenī atrodas elektromotors ar 250 W jaudu. Braucamrīka svars ir 12 kg.

Tas ar vienu baterijas uzlādi spēj veikt līdz 32 km.

Akumulatoru atkārtotai uzlādei no sadzīves elektrotīkla nepieciešamas trīs stundas.

Kompānija ir izgatavojusi dažus jau pilnībā funkcionālus „URB-E” eksemplārus, bet šobrīd idejas autori meklē investorus, lai uzsāktu sava lolojuma sērijveida izlaidi. To plānots sākt šā gada aprīlī.

Zināms, ka „URB-E” bāzes komplektācijā maksās 1500 ASV dolārus.