„Volkswagen” īsteno drošas satiksmes nodrošināšanas koncepciju

VW Assistance systems

Balstoties uz atbildības sajūtu pret klientu un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību, „Volkswagen” ir uzstādījis mērķi izpētīt visas iespējas, kas ļautu ievērojami samazināt ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaitu, kā arī kopējo ceļu satiksmes negadījumu skaitu.

Galvenie „Volkswagen” pētniecības un izstrādes virzieni šā mērķa sasniegšanai ir uzlabota transportlīdzekļa apkārtnes un ceļu satiksmes norises uztvere, palīdzība autovadītājam bīstamās situācijās, transportlīdzekļa pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošības uzlabošana un izvairīšanās no negadījumiem un nopietnām traumām.

Viss darbību kopums drošākas satiksmes nodrošināšanā ir apkopotas uzņēmuma „Vision Zero“ koncepcijā.

Papildus gājēju uztveršanas palīgsistēmai, kas aktivizē avārijas bremzēšanu, ja autovadītājs nereaģē laicīgi, „Volkswagen” ievieš arī parkošanās palīgsistēmas, kas ļauj automātiski novietot un izbraukt automobili no šaurām stāvvietām ar viedtālruņa palīdzību. „Volkswagen” piedāvā arī ieskatu sistēmās, kas spēj pilnībā automātiski izvadīt automobili cauri ceļu remontdarbiem, kā arī sistēmās, kas neatliekamās palīdzības nepieciešamības gadījumā pārņem stūres kontroli un droši apstādina automobili.

 

Birkas: