„Yamaha” laiž klajā pilsētas švītu „NMax-125”

Yamaha_nmax_2

„Vēl nekad sākuma klases skūters nav piedāvājis tik daudz – agresīvas līnijas, sportisku stilu, lieliskas specifikācijas un bagātīgu aprīkojuma klāstu,” teikts japāņu ražotāja izplatītajā paziņojumā presei.

Yamaha_nmax_1

„Yamaha” pārstāvji uzskata, ka viņu lolojums izraisīs apvērsumu pilsētas skūteru klasē.

Neraugoties uz šķietami pieticīgo 125 cm3 dzinēja darba tilpumu, tas izceļas ar ļoti pieklājīgiem dinamiskajiem parametriem – 12 ZS pie 7500 apgr./ min. un 11,7 Nm pie 7250 apgr./min. Lai mazinātu motora vibrāciju, tas ir stiprināts, izmantojot speciālas gumijas atbalsta bukses.

Yamaha_nmax_6

Bet par tā pievilcīgāko raksturlielumu tiek uzskatīts svars – 127 kg.

Tas ir mazāks nekā lielākajai daļai braucamrīku ar pieticīgāka apjoma dzinējiem. Kā varat nojaust, samazināts svars nozīmē vieglāku vadāmību un mazāku degvielas patēriņu. Pēc ražotāja tehniskajiem datiem tas ir 2,9 l/100 km.

Yamaha_nmax_5

Lai nodrošinātu labāku gaitas stabilitāti, „NMax-125” aizmugurējā piekare ir aprīkota ar diviem amortizatoriem un izmantoti 13-collīgi riteņi. Par efektīvu kontroli rūpējas disku bremzes (ar 230 mm diametra diskiem) un ABS.

Yamaha_nmax_4

Jaunais „NMax-125” gaidāms ierodamies „Yamaha” dīleru salonos jau jūlijā, tomēr mums pagaidām nav pat aptuvenas informācijas par tā cenām.

Birkas: